...

Антивікові догляди за шкірою для чоловіків

Антивікові догляди за шкірою для чоловіків у Києві – сучасні методики для збереження молодості та привабливості шкіри обличчя.

Вікові зміни рано чи пізно стосуються будь-якої шкіри. Однак сучасні методики та косметичні продукти дозволяють нам не приймати ці зміни як належне. Сьогодні ми маємо можливість максимально відстрочити втрату пружності шкіри, появу зморшок та порушення овалу обличчя завдяки ефективному професійному антивіковому догляду за шкірою.

 

Антивікові догляди за шкірою для чоловіків

Багато чоловіків упевнені, що послуги косметолога потрібні лише жінкам. Ця думка, яка є помилковою, міцно закріпилася у суспільстві. Але ті чоловіки, які стежать за собою і бажають завжди мати доглянутий вигляд, ігнорують стереотипи, що склалися, і без сором’язливості відвідують косметологічні салони.

Дорогі чоловіки, догляд за собою – привілей не лише ваших коханих жінок. Подумайте про себе!

Записатися на процедуру або отримати безкоштовну консультацію

зателефонуйте за номером або напишіть у месенджер

+38 093 900-76-31

Антивікові догляди за шкірою для чоловіків №1 у Києві

У який момент шкіра стає зрілою?

Зрілою вважається шкіра, у якої виявилися перші ознаки старіння – підвищена сухість, зниження пружності та еластичності, поява мімічних та глибоких зморшок, пігментних плям, видимих капілярів, мішків під очима. Все дуже індивідуально, але це відбувається приблизно 35—40 років. Вводити компоненти, що омолоджують, догляд зазвичай рекомендують не раніше 30-35 років. Проте не варто забувати, що зараз екологія та стрес сильно впливають на наш зовнішній вигляд.

Отже, ознаки старіння ми можемо спостерігати і в більш ранньому віці. Саме тому я рекомендую користуватися послугами косметолога ще до того, як ви помітили перші зморшки та інші вікові зміни.

Пам'ятайте, що їх завжди краще відстрочити, аніж потім ліквідувати. Для цього ми можемо використовувати мезотерапію, біоревіталізацію, апаратні процедури (мікрострумова терапія), масажі та пілінги – все, що дозволить вашій шкірі якомога довше зберігати свою молодість.

Антивікові догляди за шкірою для різних типів шкіри

М'язовий тип шкіри частіше зустрічається у азіатських чоловіків.

М'язи міміки розвинені, тому форма обличчя і після 50 років не змінюється. Але згодом обличчя стає квадратнішим. Старіння настає набагато пізніше, ніж за інших типів, дрібних зморшок практично немає. Проте з'являються заломи, починають нависати верхні повіки, опускаються куточки губ, стають явними носогубні складки, пігментні плями.

Для цього типу шкіри я рекомендую: ботулінотерапію, філери, хімічні пілінги та зволожуючі засоби.

Для дрібноморщинистого типу шкіри характерна зневоднена шкіра, дрібні зморшки. Підшкірної клітковини дуже мало, а м'язовий тонус довго залишається "в силі", тому структура обличчя не змінюється. Шкіра вкрай розтяжна, легко відтягується, не відновлюється за так званого «щипкового тесту».

Для цього типу шкіри я рекомендую: інтенсивне зволоження, поверхнево-серединні пілінги, обов'язкове відновлення пошкоджень тонкої шкіри (мезотерапія та біоревіталізація).

Деформаційний тип старіння шкіри, зазвичай, видно відразу. Його можна розпізнати навіть у досить молодих дівчат. Для даного типу характерні складки в області декольте та на шиї, мішки під очима, друге підборіддя. Шкіра в'яла, але зморшки і пігментні плями їй властиві нечасто. Контури обличчя помітно деформуються за рахунок надмірного підшкірно-жирового шару.

Для цього типу шкіри я рекомендую: пілінги, скульптурні масажі для зміцнення м'язів, а також будь-які апаратні та ін'єкційні процедури для покращення тонусу шкіри.

При втомленому типі старіння шкіри м'язовий шар та підшкірна клітковина середньорозвинені. Послаблюються м'язи, втрачається тонус м'яких тканин, чітко промальовуються носогубні складки, опускаються куточки рота. Ці зміни і роблять особу «втомленою».

Для цього типу шкіри я рекомендую: засоби з гіалуроновою кислотою, ручний тонізуючий масаж, неагресивні пілінги у поєднанні з антиоксидантами та вітамінами, лімфодренаж.

Щоденні антивікові догляди за шкірою

Догляд за віковою шкірою містить самі етапи, як і простий. Обов'язково використовуйте сироватки (наприклад, Dior CaptureTotale Super Potent Serum) та, головне, звертайте увагу на інгредієнти. Найефективніші з антивікових — ретиноїди, L-аскорбінова кислота (вітамін С), пептиди, антиоксиданти, гіалуронова кислота та AНA-кислоти.

Додаткові компоненти: рослинні екстракти та олії, вітаміни, мікро- та макроелементи, омега-кислоти. Дуже важливо захищати вікову шкіру від сонячних променів, тому обов'язково використовуйте засоби SPF.

Процедури антивікових доглядів за шкірою для чоловіків

Безумовно, це RF-ліфтинг. Під час цієї процедури шкіра розігрівається, завдяки чому колагенові волокна скорочуються. В результаті ви отримуєте більш щільну та підтягнуту шкіру. Перші результати будуть помітні вже після трьох-чотирьох процедур, а протягом кількох місяців ефект посилиться.

Ультразвукове чищення. Виражений ефект ви побачите після однієї процедури. Механізм полягає у впливі ультразвукової хвилі, яка чітко дозується за потужністю та глибиною. У ході процедури косметолог може бачити на екрані, на якому шарі працює апарат та які зміни відбуваються у м'яких тканинах.

Ну і звичайно ж, нитки. Вони складаються з матеріалу, що розсмоктується, і вводяться під шкіру за допомогою спеціальної канюлі — гнучкої голки, що не травмує тканини.

Нитки створюють «новий» каркас обличчя, підтягують овал та розгладжують навіть глибокі зморшки та складки. Дана процедура проводиться під місцевою анестезією і займає всього 30-50 хвилин, а ефект її зберігається до двох років.

Антивікові догляди за шкірою для чоловіків після 40 років

Стежити за шкірою потрібно в будь-якому віці, але після 40 років вона потребує особливого догляду. Чим старше ми стаємо, тим помітнішими є мімічні зморшки, темніші кола під очима, а овал обличчя менш чіткий – з віком обмінні процеси в шкірі сповільнюються і починають чітко виявлятися всі ознаки старіння.

Найбільш поширені проблеми шкіри у цьому віці – сухість, тьмяність, зморшки. І підбирати кошти на догляд варто, враховуючи саме ці фактори.

Вилузуйте частіше, але м'якше

У 30 років процеси оновлення клітин та вироблення колагену сповільнюються, і в 40 ви вже бачите результат цього.

Омертвілі клітини шкіри повільніше відлущуються, їхній шар, що накопичується на шкірі, робить її сухою, тьмяною, акцентує увагу на зморшках і пігментних плямах. Використовуйте скраб для того, щоб домогтися пом'якшуючого ефекту, що відбілює. І оскільки шкіра в 40 років сухіша, з ослабленим захисним бар'єром, вибирайте м'які засоби. Якщо (і як тільки) відчуєте роздратування під час скрабування шкіри, відразу ж змийте його.

Додати зволожуючу сироватку

Ослаблений бар'єр шкіри – не єдина причина зневоднення. Кількість молекул, які утримують вологу (такі як гіалуронова кислота), у 40 років значно скорочується. Відновлюйте все, що було втрачено, за допомогою зволожуючої сироватки на основі гіалуронової кислоти.

Використовуйте більш насичений сонцезахисний крем

Відмовтеся від рідких сонцезахисних засобів без олій у складі. Вибирайте більш щільні, «кремові» версії з активними антивіковими та зволожуючими інгредієнтами.

Змініть крем для шкіри навколо очей

Багато хто в 40 років зауважує, що шкіра повік стає в'ялішою. Особливо це помітно при нанесенні тіней – місця для того, щоб їх розподілити залишається менше, тому що шкіра під бровою «обвисає» на рухливу повіку. Це – привід купити крем для шкіри навколо очей з ретинолом і ретиналом, м'якшою формою вітаміну А. Якщо шкіра чутлива, наносите крем із такими інгредієнтами раз-два на тиждень.

Використовуйте нічний крем чи маску

Вони допоможуть пом'якшити та зволожити шкіру. Вибирайте крем або маску, до складу яких входять зволожуючі інгредієнти (гліцерин, гіалуронова кислота), натуральні олії, антиоксиданти (їх наявність також важлива у формулі денного крему) та кераміди.

Антивікові догляди за шкірою для чоловіків після 50 років

Основні проблеми – сухість, чутливість шкіри, текстура шкіри (ефект гофрованого паперу), млявість, зморшки. Як бути?

Шукайте інгредієнти, які підтримують захисний бар'єр шкіри

Вікова шкіра страждає від втрати натуральних ліпідів – керамідів, жирних кислот, холестерину – що провокує запалення, зневоднення, порушення ліпідного шару. Щоб взяти процес під контроль, використовуйте антивікові креми, багаті на ліпіди, і наносите мінімум два рази на день.

Переходьте на засоби догляду, збагачені маслами

Це стосується всього - від засобів для чищення до сироваток. Вмивайтеся кремовими бальзамами, які видаляють частинки косметики (і не претендують на більше!), не порушуючи захисного бар'єру шкіри. Олію з вітаміном С, багатим на антиоксиданти (воно, на відміну від сироватки, не стягуватиме шкіру), наносите вранці та ввечері.

Використовуйте м'які ензинмні пілінги

Вони делікатно видаляють омертвілі частинки шкіри, не ушкоджуючи її. Використовуйте двічі на тиждень, щоб шкіра сяяла.

Не забувайте про крем із ретиноїдами

У 20 років вони допомагали боротися з акне, у 30 – контролювали пігментацію, у 40 – відновлювали рівень колагену та боролися зі зморшками. А в 50 років ретиноїди продовжують виконувати всі ці функції плюс запобігають передраковим захворюванням, ймовірність яких з віком неминуче збільшується. Використовуйте креми з ретиноїдами (наприклад, третиноїном), поверх наносите зволожуючий крем з керамідами, який пригнічуватиме запалення.

Боріться з темними плямами

До 50 років вони з'являються по лінії росту волосся, на грудях, кистях. Використовуйте засоби (у тому числі і скраби) з інгредієнтами, що освітлюють, які впливають на пігментні плями. І не забувайте про крем із високим фактором SPF — його обов'язково використовувати, щоб запобігти виникненню нових пігментних плям. Крім того, не забувайте про щорічні перевірки у лікаря – щоб переконатися, що всі плями доброякісні.

Приділяйте увагу губам

З віком шкіра губ стрімко втрачає колаген. Крім того, піддається постійному УФ-впливу, а санскрин у цій галузі швидко «з'їдається». Як результат – губи втрачають форму. Допоможуть ін'єкції гіалуронової кислоти, а вдома – сироватка для губ на її основі. Вона пом'якшуватиме шкіру і боротиметься з зморшками навколо губ.

Приділяйте увагу шиї

Що стосується шкіри шиї та декольте, можна не підбирати окремий засіб для цих зон, але й забувати про них не слід. У цій зоні розташовано менше сальних залоз, звідси наслідки – сухість, зморшки, втрата пружності. Знайдіть найжирніший крем із можливих, і щедро наносите на шию двічі на день. Крім того, на ніч раз або два на тиждень наносите зволожуючий крем з ретиноїдами, щоб зробити шкіру щільнішою. Запобігти зневодненню допоможе крем на основі керамідів – його наносите поверх.

Правила антивікового догляду за шкірою для чоловіків

Перші ознаки старіння можна помітити вже після 25 років – погіршується мікроциркуляція, а шар підшкірно-жирової клітковини стає тоншим. Як наслідок, шкіра втрачає пружність та еластичність, колір обличчя стає нерівним, і можуть з’явитися пігментні плями. Загальмувати ці процеси, повернути шкірі тонус і покращити вироблення важливих білків та амінокислот під силу активного способу життя, правильного харчування та, звичайно, догляду.

Очищення шкіри

Дерматологи стверджують, що чим вищий рівень зволоженості шкіри, тим менш помітні зморшки. Пийте більше води, відмовтеся від кави та газованих напоїв, а також регулярно зволожуйте шкіру.

Відлущування шкіри

З віком регулярне використання скрабу або пілінгу має стати вашою гарною звичкою – такі засоби прибирають омертвілі частинки, пом'якшують шкіру, розгладжують її, роблять зморшки менш помітними та прискорюють обмінні процеси. Вилузуйте шкіру вечорами один-два рази на тиждень - після можна нанести зволожуючу або живильну маску.

У салоні вам запропонують зробити кислотний пілінг чи шліфування обличчя – такі процедури добре очищають, зменшують глибину зморшок, стирають пігментні плями та освітлюють тон. Важливо пам'ятати, що робити їх не рекомендується в сезон активного сонця - відмовтеся від процедури, навіть якщо вам її настійно радять.

Тонізування шкіри

Етап догляду, який багато хто ігнорує, але саме він такий важливий для зрілої шкіри - тонік допоможе відновити водний баланс, кислотність і створить спеціальну плівку, яка покращить роботу засобів догляду і захистить шкіру від негативних факторів. Знайти тонік сьогодні можна у різних брендів – вибирайте варіанти із заспокійливими компонентами (наприклад, ромашкою, шипшиною, календулою та іншими екстрактами натуральних рослин) та без вмісту спирту (навіщо потрібен тонік для обличчя та який вибрати, читайте у цьому матеріалі).

Зволоження шкіри

Зволожуючий крем – найважливіший засіб для порятунку краси та молодості шкіри. Використовувати його потрібно після очищення та тонізування як уранці, так і ввечері.

Догляд для зрілої шкіри повинен містити вітаміни С та А, кислоти (наприклад, гліколієву та гіалуронову), антиоксиданти (вітамін Е) та відбілюючі компоненти – вони прискорюють природні процеси оновлення клітин, підвищують рівень зволоженості, відновлюють пружність та еластичність.

Зверніть увагу і на такі інгредієнти, як сечовина, молочна кислота, рослинні полісахариди – креми з такими активними речовинами заповнюють втрату вологи, розгладжують, захищають від негативних факторів та відновлюють імунітет клітин.

Не варто боятися мінеральних масел та силіконів – вони відповідають за утримання вологи та допомагають догляду рівномірно розподілитися по шкірі.

Відновити ліпідний шар та зміцнити шкірний бар'єр здатні засоби з церамідами та фосфоліпідами.

Живлення шкіри

З віком шкірі стає складніше отримувати поживні речовини з організму, тому необхідно додати цей пункт у свій б'юті-план.

Особливо важливо доглядати такі ділянки обличчя як область навколо очей, куточки губ і лоб – тут найчастіше з'являються перші зморшки. Додайте до свого обов'язкового списку живильний крем – наносите його кілька разів на тиждень на ніч, а також маски з вітамінами A, D, C, E, F.

Якщо говорити про салонний догляд, то вам підійде процедура біоревіталізації – за допомогою особливої технології активні компоненти доставляються у глибокі шари шкіри та інтенсивно відновлюють її зсередини, повертаючи особі гарний колір та сяйво.

Захист шкіри

Зріла шкіра схильна до появи пігментних плям і нерівностей, тому пам'ятати про захист від сонця потрібно будь-якої пори року. Підберіть засіб із відповідним SPF-фактором і наносите його вранці через 10-15 хвилин після основного догляду (17 зволожуючих кремів на літо з SPF шукайте тут). Взимку захищайте шкіру від вітру та морозу за допомогою жирного крему на основі гліцерину.

Догляд за шкірою очей

Через відсутність на повіках сальних залоз, саме в цій області з'являються перші зморшки – шкіра стає в'ялою та сухою.

Приділяйте увагу догляду за цією зоною – запам'ятайте, що наносити крем можна тільки на періорбітальну зону, не торкаючись області рухомого віку.

Догляд за шкірою шиї

З роками шкіра шиї також стає менш пружною і потребує догляду. Якщо у вас немає спеціальних засобів, підійдуть сироватки та креми, які ви використовуєте для обличчя. А якщо ви любите робити тканинні маски, не поспішайте викидати їх після того, як потримаєте засіб на обличчі, накладіть тканину на область шиї. Ви відразу помітите, наскільки здоровішою та зволоженою виглядає шкіра.

Пийте воду

Багато хто забуває, що вода відповідає за пружність та еластичність шкіри. Пийте більше - про нестачу рідини підкажуть лущення та сухість, тому що при найменшому зневодненні організм забирає останню вологу з клітин.

Нормалізуйте сон

Нестача сну – одна з основних причин старіння. Під час відпочинку шкіра відпочиває та розгладжується. Сон також запобігає появі мішків і чорних кіл під очима.

Вченими давно доведено, що саме в цей час у жіночому організмі виробляється гормон краси, який відповідає за свіжий та здоровий вигляд.

Здоровий сон такий важливий не тільки тому, що шкіра потребує відновлення. Наслідки недосипання – втрата пружності шкіри та припухлості навколо очей – роблять зморшки більш помітними.

Займайтеся спортом

Про користь фізичних навантажень можна навіть не говорити – спорт допомагає підтримувати м'язи в тонусі, прискорює обмінні процеси та циркуляцію крові, а також насичує організм киснем. А ще під час занять спортом виробляється ендорфін – гормон щастя, який продовжує молодість.

SPF – не лише для пляжу!

Дощ чи сонце, не забувайте щедро наносити на шкіру сонцезахисний засіб широкого спектру (шукайте позначку broad spectrum): такі убезпечать від УФ-променів і UVA-, і UVB-групи. Його слід використовувати щодня, щоб запобігти фотостарінню шкіри, яке є однією з головних причин появи зморшок.

Позбавтеся шкідливих звичок

Процес куріння руйнує молекули колагену та еластину, які відповідають за пружність шкіри. Все це потрібно для того, щоб шкіра залишалася молодою якнайдовше.

Використовуйте креми з ретиноїдами

Вони допомагають зупинити час. Ретиноїди як мінімізують видимість пігментних плям і зморшок, але й запобігають формування нових.

Не забувайте про зволоження

Дерма складається із води на 70%, а епідерміс на 15%. Щоб шкіра завжди була добре зволоженою, вибирайте гідрофіксуючі засоби, які підтримують нормальний рівень вологи у клітинах. Регулярно використовуйте маски, що зволожують, видаляючи її надлишки Термальною водою La Roche-Posay.

Підтримуйте вагу в нормі

Дерма складається із води на 70%, а епідерміс на 15%. Щоб шкіра завжди була добре зволоженою, вибирайте гідрофіксуючі засоби, які підтримують нормальний рівень вологи у клітинах. Регулярно використовуйте маски, що зволожують, видаляючи її надлишки Термальною водою La Roche-Posay.

Правильно харчуйтесь

Шкіра отримує поживні речовини не тільки – і не стільки – завдяки догляду. Справа ще й у дієті: чим вона більш збалансована, тим молодше ви виглядаєте. Почніть приймати полівітаміни. Додайте в раціон жирну рибу (наприклад, лосось), темно-зелені овочі (броколі та шпинат), волоські горіхи та мигдаль. Пийте багато зеленого чаю, багатого на антиоксиданти. Відмовтеся від рафінованого цукру та алкоголю – обидва прискорюють процеси вікових змін шкіри.

Якнайбільше рухайтесь

Заняття спортом покращують кровообіг. Шкіра сяє, виглядає здоровою та свіжою. Просте півгодинне тренування чотири-п'ять разів на тиждень принесе дивовижні результати.

Постарайтеся розслабитисяь расслабиться

Ваше завдання - навчитися справлятися зі стресом: він прискорює старіння клітин, що, природно, відбивається на стані шкіри.

Не тисніть прищі

Це ви знаєте із підліткового віку. Пігментні плями – результат не тільки впливу ультрафіолету, але й того, що ви продовжуєте вичавлювати прищі. Так як вікової шкіри необхідно більше часу для того, щоб відновитися, пігментація не піде просто так.

Естетична косметологія для чоловіків

Естетична чоловіча косметологія – доглядові програми для обличчя та тіла, хімічні пілінги, стимулююча карбокситерапія, видалення небажаного волосся на обличчі та тілі

RU