...

Депіляція

Депіляція волосся у Києві дозволяє повністю позбавитися рослинності на будь-яких ділянках тіла на строк від трьох тижнів до одного місяця.

В основному майстри епіляції використовують цей метод для видалення волосся на великих ділянках тіла. Епіляція воском підійде для обробки ніг, рук, спини, живота. Разом з тим, даний метод універсальний і дозволяє видаляти волоски на невеликих ділянках тіла.

На відміну від епіляції, депіляція не зачіпає волосяні фолікули, внаслідок чого природне зростання волосся не порушується, тому при депіляції волосся видаляється тимчасово і через нетривалий час відростає знову.

Депіляція воском дозволяє позбутися небажаних волосків за одне відвідування. Після процедури шкіра надовго залишається гладкою, ніжною, без порізів, опіків та лущення. Результат триває від 3 до 5 тижнів. При регулярній депіляції воском волоски стають тонкими та рідкісними, сповільнюється їх зростання.

Депіляція волосся

Депіляцію часто плутають із епіляцією. Однак різниця між цими процедурами полягає у методах усунення волосся.

До депіляції належать шугарінг, ваксинг, видалення волосся за допомогою бритви, пінцету, електроепілятора або спеціального крему.

Процес епіляції включає ензимну епіляцію і різні види світлового, ультразвукового і електричного усунення волосків.

Який метод позбавлення волосся можна вважати ідеальним? Він повинен, перш за все, бути ефективним, безпечним та доступним!

Всі ці якості мають депіляцію гарячим воском. Це – метод видалення небажаного волосся, який може застосовуватися практично на всіх зонах тіла (виняток становлять лише вушні раковини, ніс та вії).

Записатися на процедуру або отримати безкоштовну консультацію

зателефонуйте за номером або напишіть у месенджер

+38 093 900-76-31

Депіляція волосся - Естетична косметологія №1 у Києві

Результати депіляції

Повністю видаляється видима частина волосків, шкіра залишається гладкою довше, ніж після гоління або депіляції кремом.

В силу витончення волосся повторні процедури менш болючі, а проводити їх можна рідше.

Ніжна шкіра без чорних крапок, що залишається бархатистою до 3-4 тижнів.

Шкіра не травмується, а засмагати, купатися, користуватися косметичними засобами та дезодорантами можна вже за добу.

При регулярному проведенні волоски стають більш тонкими та рідкісними, уповільнюється їх зростання.

Одночасно з волосками усуваються ороговілі клітини, завдяки чому шкіра набуває бархатистості і виглядає ідеально.

Шугаринг бікіні

Гладко епільована шкіра в зонах небажаного росту волосся - доглянутість тіла чоловіків, які прагнуть краси та комфорту свого тіла. Особливо важливо досягти ефекту в такому делікатному місці чоловічого тіла, як зона глибокого бікіні. Видалення зайвого волосяного покриву на тілі – частина культури догляду.

Тому епіляція інтимних місць – одна з найпоширеніших послуг косметологічних салонів. Сама процедура може завдавати деякого дискомфорту і бути досить болісною. Але beauty-індустрія не стоїть на місці, пропонуючи все більш універсальні методи депіляції. Особливо популярним зараз є шугарінг.

Цукрова депіляція

Цукрова депіляція волосся здійснюється за допомогою цукрової пасти, яку можна придбати в косметичних магазинах або самостійно зварити в домашніх умовах.

Принцип депіляції цукром досить простий: маса наноситься проти зростання волосся, потім видаляється різким рухом руки. Після процедури небажані волоски не з'являються протягом 3-4 тижнів.

Важливо відзначити, що шугаринг має накопичувальний ефект, а також при постійному проведенні процедури волоски стають тоншими.

Найголовнішими мінусами цукрової депіляції є необхідність відрощування волосся до 4-5 мм, можливість появи травм шкірного покриву, вростання волосся, тривалість та складність процедури проведення самого шугарінгу.

Протипоказаннями до цієї процедури стануть будь-які травми шкіри, цукровий діабет, новоутворення та алергія на цукор чи мед.

Ваксинг-депіляція воском

Депіляція воском також стала популярним варіантом видалення волосків. Цей метод депіляції здійснюється за допомогою косметичного воску. На обрану ділянку тіла наноситься воскова маса, далі зверху накладається спеціальна смужка тканина і потім видаляється швидким відривним рухом. Також, як і при шугарінг, волоски почнуть з'являтися приблизно через місяць.

До переваг ваксингу відносяться накопичувальний ефект та витончення волосків. Мінусами ж є можливі невеликі опіки та вростання волосся.

Відмовитися від депіляції воском доведеться при пошкодженнях шкіри, варикозі, дерматологічних захворюваннях та алергії на віск.

Депіляція пінцетом або електроепілятором

Проведення депіляції виявляється у висмикуванні волосків за допомогою щипчиків або електричного депілятора. Пінцет застосовується для невеликих ділянок шкіри, а електроепілятор для значних поверхонь тіла. Повторити депіляцію потрібно через 2-3 тижні.

Цей спосіб доступний кожному, але варто пам'ятати, що можливе вростання волосків, мікротравми шкіри та подразнення.

Варто відмовитись від цього виду депіляції за наявності пошкоджень шкірного покриву.

Депіляція кремом

При депіляції у такий спосіб хімічні речовини руйнують структуру волосся, але не торкаються самого коріння. Проводити процедуру потрібно раз на тиждень.

Плюсами депіляції кремом є загальнодоступність та витончення волосків. До мінусів можна віднести можливі алергічні реакції та зміни кольору шкірного покриву через хімічну дію.

Схильність до алергії та рани можуть стати перешкодами для проведення цієї процедури.

Міфи про депіляцію

Популярним міфом стала думка, що депіляція – хворобливий процес. Однак переносимість болючих відчуттів – це індивідуальний фактор.

Ще однією поширеною помилкою є думка, що депіляція дозволить позбутися небажаного волосся назавжди. Але вони лише стануть тонше і ставати м'якше від процедури до процедури.

Всім підходять різні методи депіляції. І вибір потрібно робити, виходячи із власних відчуттів. Якщо ж визначитися з методом дуже складно, можна звернутися до косметолога.

Етапи депіляції воском

Підготовка шкіри. Її очищають та знезаражують, використовуючи спеціальні засоби.

Підготовка воску. Для підвищення комфорту його слід трохи нагріти.

Нанесення воску. Майстер обробляє ділянки у напрямку зростання волосся. Віск наноситься тонким шаром.

Усунення волосся. Віск зривається у напрямку проти їхнього зростання. Рух має бути досить різким, але водночас плавним, щоб мінімізувати дискомфорт.

Догляд. Спеціальний засіб після депіляції дозволяє усунути залишки воску. Також воно заспокоює та дезінфікує шкіру.

Перевага воскової депіляції

Безумовно, воскова депіляція має безліч переваг, які давно оцінили відвідали салонів краси. Серед них:

Можливість швидкої обробки одразу великих ділянок тіла. Видалення волосся за допомогою воску відбувається дуже швидко і не втомлює клієнта;

Комфортність. Процедура не є хворобливою, а для людей із чутливою шкірою використовуються місцеві знеболювальні;

Тривалий помітний ефект. Після процедури шкіра буде гладкою протягом двох – трьох тижнів, потім почнуть відростати нові волоски, проте вони будуть дуже слабкими та рідкісними. Таким чином, регулярно видаляючи рослинність за допомогою воску моно досягти суттєвого скорочення інтенсивності росту волосся;

Універсальність. Метод підходить як чоловікам, так жінок. Віск здатний впоратися навіть із жорстким волоссям.

Як відбувається депіляція гарячим воском?

Воскова епіляція буває трьох видів: депіляція холодним, теплим і гарячим воском. Останні два методи вважаються найкращими, оскільки гарантують високу ефективність і відрізняються меншою хворобливістю.

Ми проводимо депіляцію гарячим воском. Завдяки високій температурі воску шкіра відмінно готується до депіляції, розпарюється, розкриваються пори, завдяки чому процес висмикування волосків стає легшим і менш болючим.

Чи болісна процедура воскової депіляції?

Болючість процедури може залежати від багатьох факторів. По-перше, важливу роль відіграє індивідуальна сприйнятливість болю. По-друге, має величезне значення, на якій зоні проводиться депіляція воском, відгуки наших клієнтів свідчать, що найболючішою є зона глибокого бікіні. А ось, наприклад, депіляція ніг зазвичай не викликає болю, лише неприємні відчуття.

Варто пам'ятати, що хворобливі відчуття тривають лише кілька секунд, коли косметолог відриває віск від шкіри. Потім у вас залишиться тільки гладка гарна шкіра без волосся, а будь-які неприємні відчуття відразу зникнуть.

Для мінімізації больових відчуттів шкіру обробляють спеціальними засобами. Зверніть увагу, що фахівці не рекомендують відвідувати процедуру в поганому настрої, а також під час менструації.

Протипоказання до воскової депіляції

Воскова депіляція має також деякі протипоказання. Так, не рекомендує проводити процедуру при:

наявності ран, подразнень, опіків, порізів та інших порушень цілісності шкіри у зоні проведення епіляції;
різних шкірних захворюваннях;
варикозне розширення вен,
новоутворення на шкірі в області впливу;
цукровому діабеті та ін.

Програми догляду за шкірою допомагають інтенсивно омолоджують шкіру, збагачують її необхідними вітамінами і мінералами. Крім того, вони включають такі процедури, як: очищення, тонізація, фонофорез, масаж, пілінг, різні маски і багато іншого.

Використання косметичних засобів для домашнього догляду не може замінити професійні процедури, які виконує спеціаліст косметологічної клініки. Однак, вони доповнюють їх і посилюють ефект, крім того, забезпечують якісну щоденну турботу в проміжках між відвідуваннями дерматокосметолога.

RU