Мезотерапія від целюліту
Мезотерапія від целюліту у Києві – ін’єкційна дія на мезодерму, з метою введення біоактивної речовини або комплексу речовин, зменшує ефект апельсинової кірки.
Оскільки проблема целюліту у жінок завжди займає одне з головних місць, антицелюлітна мезотерапія тіла має великий попит у центрах косметології. Спортивні заняття та правильне харчування не дають бажаного результату, тобто підшкірні горбики та ямки нікуди не діваються. Отже, впливати треба безпосередньо на підшкірно-жирову клітковину, що складно, довгостроково, але, зрештою, дає позитивні результати.
Метод ін’єкційної мезотерапії від целюліту передбачає введення під шкіру спеціальних коктейлів. Це сучасний та прогресивний спосіб позбавлення від целюліту. Коктейль є складом з біологічно активних добавок, що дозволяють відновити нормальний обмін речовин під шкірою і усунути застій біохімічних процесів. Крім того, обробляються ділянки шкіри, на яких ось-ось з’явиться целюліт.
Для того, щоб мезотерапія від целюліту дала потрібний ефект, необхідний комплексний підхід. Тобто безсистемне введення корисних речовин у уражені ділянки шкіри мало чим допоможе. Можна навіть зробити ще гірше, ніж було. Для досягнення максимального результату фахівцями у кожному разі підбирається індивідуальна програма.
Мезотерапія від целюліту проходить у кілька етапів, і кожному з них використовуються різні склади коктейлів.
Целюліт у представниць прекрасної статі може розвинутись на будь-якому етапі життя після фізичного дорослішання. Незважаючи на те, що в групі ризику знаходяться повні жінки (в їхньому випадку целюліт – як «бонус» до повноти), цей дефект шкіри спостерігається і при нормальній вазі, і навіть у худеньких.
Основні причини виникнення целюліту – мала фізична активність та незбалансоване харчування. На початковій стадії цієї проблеми можна позбутися відносно короткий термін, просто змінивши спосіб життя. Але якщо ситуацію запущено, це важко. Та й не у всіх є час, засоби та сила волі займатися у спортзалі тричі на тиждень і правильно харчуватися.
Масаж і спеціальні косметичні засоби ефективні дуже умовно і тимчасово, а в занедбаних випадках зовсім не потрібні. І тоді на допомогу приходить така процедура як мезотерапія від целюліту.
Ефективна мезотерапія від целюліту №1 у Києві
Корисні речовини на всіх стадіях мезотерапії від целюліту
Процедура проходить у кілька етапів, і кожному з них використовуються різні склади коктейлів.
Пропонуємо вам ознайомитись з діями корисних речовин на всіх стадіях мезотерапії від целюліту:
- На перших сеансах пацієнту вводять коктейлі з добавок, що активують відтік лімфи, щоб позбавитися застійних процесів під шкірою.
- Потім використовують препарати, які розщеплюють жир.
- Після цього вводять склади, що сприяють активному кровотоку в капілярах та дрібних судинах. У такий спосіб відновлюють нормальний обмін речовин під шкірою.
- На завершальному етапі – мезококтейль на основі суміші, що підвищує м'язовий тонус і усуває зневоднення жирових тканин. Після цієї процедури жировий шар між шкірою та м'язами стає більш пружним.
Якщо порівнювати цю маніпуляцію з дією різних кремів та мазей, то очевидна важлива різниця. У другому випадку поживні речовини проникають тільки через поверхню шкіри і доходять максимум до жирового шару, терапії м'язів з їх допомогою не досягти. У процесі мезотерапії від целюліту, окрім обробки уражених ділянок, здійснюється вплив на інші шари – епідерміс та шкіру, жировий шар, верхній шар м'язових тканин.
Види мезотерапії від целюліту
Незважаючи на те, що ін'єкційний метод найефективніший, на ранніх стадіях можна провести мезотерапію целюліту, не вдаючись до уколів. Існують три основні способи.
Ін'єкційний. Це метод, описаний вище. У цій процедурі мезококтейль вводиться прямо під шкіру. Він найефективніший, але має свої недоліки. По-перше, це болісно. По-друге, у разі пошкодження великих судин можуть залишатися синці. По-третє, якщо є якась алергічна реакція на компоненти коктейлю, то переноситися вона буде важче: місця уколів нагадуватимуть укуси комарів, у цій галузі можуть спостерігатися підвищена температура та свербіж.
Апаратний - найкомфортніший і безболісний спосіб. Введення складу під шкіру здійснюється шляхом ультразвуку або електрофорезу.
Фракційний - нанесення препарату виконується за допомогою мезоролера. Це спеціальний валик із кількома голками. Даний варіант аналогічний ін'єкційному, тільки застосовується на ранніх стадіях целюліту. Фракційний метод мезотерапії тіла від целюліту зручний тим, що процедури можна проводити самостійно.
Другий і третій способи можуть використовуватися і на запущених стадіях, тільки ефект настане набагато пізніше. До них вдаються у випадках з дуже чутливою шкірою або є загроза сильної алергічної реакції.
Як мезотерапія впливає на целюліт?
Основними факторами впливу мезотерапії на целюліт є:
- покращення кровотоку капілярів;
- стимуляція локального імунітету;
- підвищення захисних функцій шкіри.
Після ін'єкцій прискорюється відновлення таких клітин, як еластин та колагенові волокна. Це сприяє їхній регенерації, і шкіра відновлює свою пружність і гладкість. З її поверхні видаляються мертві клітини, очищаються пори.
Ін'єкції можуть супроводжуватися неприємними, навіть болючими відчуттями. Досвідчені мезотерапевти зниження дискомфорту вводять уколи в окремі зони.
До складу мезококтейлів входять речовини, що розщеплюють жири – ліполітики, а також лімфодренажні складові та препарати для зміцнення судин. Все це спрямоване на те, щоб не просто видалити ознаки целюліту, а й мінімізувати їхній прояв у майбутньому. У формулу складу можуть додаватися інші допоміжні компоненти, а також змінюватись пропорції основних, беручи до уваги кожен окремий випадок та стадію курсу.
Які препарати застосовують для мезотерапії від целюліту?
Запорука успіху курсу мезотерапії від целюліту залежить від кваліфікації фахівця. Саме на ньому лежить відповідальність за підбір компонентів та їх пропорцій. Нагадаємо, що кожен випадок потребує індивідуального підходу.
Склад розчину для ін'єкцій зазвичай включає наступні добавки:
L-карнітин – жиророзщеплююча речовина. Його дія аналогічна до дії вітамінів групи B.
Ліполітики (натрію дезоксихолат, кофеїн, фосфатидилхолін) – також сприяють спалюванню жирових клітин.
Колаген - речовина тваринного походження. Застосовується для надання шкірі еластичності та пружності.
Гіалуронова кислота - це синтетична добавка. Вона застосовується відновлення клітин. У разі – клітин епідермісу. А загалом вона широко використовується в косметології та медицині, тому що відновлює не лише шкірні, а й кісткові та хрящові тканини.
Антиоксиданти (екстракт Гінко Білоба) – це натуральна складова. Застосовується для виведення шлаків, нормалізує кровообіг та лімфоток. Відповідно – відновлює обмін речовин.
Вітаміни - живлять шкірну тканину, підвищують опірність інфекціям.
Компоненти рослинного походження (екстракт насіння кмину та артишоку) – гальмують утворення жирових відкладень, прибирають симптоматику целюліту, покращують лімфоток.
Склади мезококтейлів поділяються на два види:
Алопатичні – це синтетичні компоненти, що складаються з вітамінів, ферментів, ліполітиків та інших мікроелементів. Ефективно насичують шкірний покрив поживними добавками, нормалізують обмін речовин, беруть участь у спалюванні жиру.
Гомеопатичні – за своєю дією ідентичні алопатичним, але містять у складі натуральні компоненти рослинного та тваринного походження.
Показання та протипоказання до проведення мезотерапії від целюліту
Показання до процедури мезотерапії – зниження еластичності та тонусу шкірного покриву, в'ялість та целюліт.
Метод дозволяє впливати на ділянки шкіри, де обгортання або масаж будуть неефективними або просто недоступними для застосування. За рахунок підвищення тонусу сприяє зменшенню кола стегон та талії.
Протипоказання можуть бути у тому випадку, якщо до складу коктейлів входитимуть жовчогінні компоненти. У цій ситуації від проведення процедури слід відмовитись або виключити ці добавки, якщо у пацієнта сечокам'яна хвороба. Крім того, перед тим як приступати до мезотерапії від целюліту, необхідно повідомити фахівця про те, які лікарські препарати ви приймаєте або приймали нещодавно, а також про алергії.
Також обов'язково повідомити лікаря при:
хронічної ниркової недостатності;
проблемах із згортанням крові;
наявності серйозних проблем із судинами.
Протипоказанням може бути вагітність, особливо пізній термін. Не варто розпочинати цикл мезотерапії перед місячними чи під час критичних днів. Перед стартом курсу лікар має обов'язково провести проби на алергічні реакції до складів мезококтейлю.
Як відбувається сеанс мезотерапії від целюліту?
Один сеанс триває півгодини. Перед початком фахівець зазначає місця, в які робитимуться уколи.
Розчин вводиться за допомогою голки чи ін'єкційного пістолета.
Відразу після уколу в оброблених місцях з'являється почуття дискомфорту та легкого поколювання. Іноді відчувається тимчасове оніміння ділянок шкіри.
Якого ефекту очікується від мезотерапії проти целюліту?
Результати процедури:
зменшення чи повне зникнення целюлітних ямок на поверхні шкіри;
зменшення підшкірного жирового шару у оброблених зонах;
корекція фігури при мезотерапії від целюліту на стегнах та талії.
Частота проведення мезотерапії тіла від целюліту – максимум раз на тиждень. Видимий результат з'являється через чотири-п'ять сеансів: покращується стан поверхні шкіри, йде сирок.
Скільки сеансів мезотерапії від целюліту потрібно пройти задля досягнення результату?
Кожен випадок індивідуальний. Звичайно, на початкових стадіях целюліту знадобиться менше сеансів мезотерапії, ніж при запущених випадках. Кількість та частоту процедур призначає фахівець після огляду стану шкіри.
Курс включає в себе від п'яти до двадцяти сеансів. На ранніх стадіях звертаються рідко, тому середня кількість становить 10–12 процедур.
Якщо потрібно більше 20 сеансів, то лікування целюліту розбивається на кілька курсів мезотерапії. Перерва між ними має бути не менше півроку.
Як доглядати шкіру після мезотерапії від целюліту?
Нічого особливого зі шкірою під час процедур робити не потрібно.
Однак існують деякі протипоказання та рекомендації:
добу після сеансу не мочити оброблені ділянки шкіри;
не купатися в басейнах, водоймах, ванній, а також не паритися в лазні протягом двох-трьох днів;
мінімум тиждень не засмагати та не відвідувати солярій;
не ходити на сеанси масажу та уникати серйозних фізичних навантажень протягом трьох діб;
утриматися від вживання алкоголю.
А ось через три дні рекомендується провести антицелюлітний масаж. Він допоможе активізувати лімфоток та нормалізувати кровообіг.
Можливі побічні ефекти після мезотерапії від целюліту
Процедура мезотерапії інвазивна, тобто це втручання в природні процеси організму, які сформувалися в результаті способу життя пацієнта. Тому, як би лікар не дотримувався запобіжних заходів, повністю виключити виникнення побічних ефектів не можна.
Негативні наслідки, які можуть виявитися після мезотерапії від целюліту:
Основна група побічних ефектів. Індивідуальні реакції на компоненти препарату. Вони можуть проявлятися у вигляді сверблячки, болю, печіння, а також візуально - почервоніння або висипання. Можливо і алергічна реакція, тому проби перед початком процедур обов'язкові. Алергія може проходити як у легкій формі, так і в досить серйозній, аж до смерті. Тому до цього питання слід поставитися дуже уважно. Якщо фахівець не має змоги зробити проби, шукайте іншого.
Додаткова група побічних ефектів. До неї належать наслідки, що виникають з вини лікаря. Чим досвідченіший і кваліфікованіший фахівець, тим менша ймовірність того, що він вам проколе велику посудину або занесе якусь інфекцію. При виборі лікаря завжди вивчайте репутацію косметологічного центру. Крім того, не зважайте на низьку ціну. Найчастіше вартість занижують через недосвідченість косметологів, дешевого обладнання чи препаратів. Побічні ефекти можуть бути як легкі (наприклад, гематома), і дуже серйозні – зараження крові чи некроз.