Мезотерапія області навколо очей
Мезотерапія області навколо очей у Києві – спосіб позбавлення проявів вікових змін на обличчі, що дозволяє суттєво омолодити дерму.
Зморшки, набряклість та наявність темних кіл в області очей, причиною виникнення яких є різні шкідливі фактори, завдають серйозних незручностей, псують зовнішність та настрій. Завдяки використанню мезотерапії можна оперативно і без особливих ускладнень позбавитися всіх цих неприємностей.
Наша шкіра в області очей найбільш ніжна та чутлива. Для догляду за нею потрібні особливі, максимально щадні та водночас ефективні засоби. Зовнішні чинники, стресові стани, необхідність постійно напружувати очі, працюючи за комп’ютером, – це негативно позначається на стані нашої шкіри. Згодом процес обміну рідинами в тканинах сповільнюється, дерма навколо очей деформується, втрачає гладкість та еластичність.
Для вирішення проблеми потрібно посилити м’язи обличчя, активізувати процеси оновлення клітин, підвищити тонус шкіри. Із цими завданнями допоможе впоратися метод мезотерапії.
Під час сеансу фахівець робить підшкірну ін’єкцію у зоні, яка потребує корекції. Наявні складки та зморшки заповнюються введеним таким чином розчином, завдяки чому поверхня шкіри стає більш рівною та гладкою.
В результаті процедури на клітинному рівні активізуються процеси оновлення в тканинах епідермісу. За кілька років мезотерапія шкіри навколо очей отримала позитивні відгуки багатьох пацієнток косметологічних кабінетів, а проведені в клінічних умовах дослідження довели її високу ефективність у питанні омолодження.
Після ін’єкції розчину, що діє, в тканинах епідермісу посилюється кровотік, відбувається прискорення обмінних процесів, швидше синтезується гіалуронова кислота. В результаті шкіра стає зволоженою, пропадають ознаки подразнення, потемніння під очима.
Ефективна мезотерапія області навколо очей №1 у Києві
Різновиди мезотерапії області навколо очей
Залежно від способу на шкіру виділяють класичну і безигольную мезотерапію.
Класичний метод передбачає підшкірне введення препарату. У ряді випадків після ін'єкції можуть виявитися алергічна реакція у вигляді подразнень, гематоми та невеликі синці у місцях проколів.
Чинний склад, що використовується в мезотерапії, включає спеціально підібрані лікарські засоби з додаванням гіалуронової та гліколевої кислот та вітамінно-мінеральний комплекс.
Різновидом класичного методу є досить популярна нині фракційна мезотерапія шкіри навколо очей. При її проведенні використовується спеціальна насадка із дванадцятьма мікроголками різної довжини. Завдяки цьому одночасно робиться кілька проколів.
Альтернативним варіантом процедури є корекція з допомогою на проблемні ділянки електричним струмом. Цей спосіб називається електропорацією, або безигольною мезотерапією. У цьому випадку використовуються спеціальні препарати, які наносять на шкіру в області очей. У ході процедури під впливом електроструму у верхні шари епідермісу надходять активні речовини. Вони складаються з молекул з неоднорідною структурою, завдяки чому частинки речовин проникають у різні шари шкіри.
Препарати для мезотерапії області навколо очей
Шкіра в ділянці очей надмірно чутлива і легко травмується. При догляді за нею потрібно використовувати лише щадні засоби. Виходячи з цього, фахівці розробляють спеціальні препарати, які не тільки здатні розгладити нерівності, а й мають делікатну дію.
Як було сказано вище, основою лікувального розчину, що застосовується в мезотерапії, є вітамінно-мінеральний комплекс, що сприяє усуненню синців під очима, і гліколева та гіалуронова амінокислоти, завдяки впливу яких розгладжуються нерівності шкіри. При цьому кількість діючих речовин та додаткових компонентів визначається індивідуально та залежить від особливостей дерми пацієнта та загального стану його здоров'я.
Як проводиться мезотерапія області навколо очей?
Середній час сеансу становить близько півгодини. Залежно стану шкіри повний курс омолодження вимагає проведення від трьох до восьми процедур, між якими необхідно робити перерви на 7–10 днів.
Сеанс мезотерапії складається з кількох кроків:
- Необхідно очистити шкіру від косметики та можливих забруднень. З цією метою використовуються спеціальні антисептичні засоби.
- Потім лікар-косметолог знеболює шкіру навколо очей за допомогою анестезії.
- Далі необхідно ввести розчин, що омолоджує, в область проблемних зон. Ін'єкції робляться за допомогою шприца чи спеціального приладу. Препарат вводять точково, заповнюючи кожну складку шкіри. Глибина занурення голки залежить від глибини зморшок.
- При безигольному методі мезотерапії на ділянки, що вимагають корекції, наносять активний біопрепарат, після чого на шкіру впливають електричним струмом, ультразвуком або лазером.
- На завершення основної частини процедури дерму знову необхідно обробити антисептиком, нанести маску та крем з ефектом зволоження.
- Після закінчення сеансу фахівець порекомендує засоби догляду у процесі відновлення, щоб уникнути небажаних реакцій.
З якого віку можна робити мезотерапію області довкола очей?
Сіточка зморшок в ділянці очей утворюється досить рано. Дрібні складки на чутливій і найтоншій шкірі повік і біля них з'являються, коли ми посміхаємося, хмуримось, жмуримось на сонці або моргаємо. Сліди від цих емоцій зберігаються на обличчі з раннього віку. Таким чином, приймаючи рішення, час чи ні проводити процедуру мезотерапії, необхідно відштовхуватися не від віку, а від зовнішнього вигляду шкіри.
Лікар-косметолог допоможе підібрати варіант, що оптимально підходить для конкретної пацієнтки, з огляду на стан дерми, наявність і характер нерівностей і глибину складок. Хтось страждає від набряків, у когось на обличчі часто утворюються темні кола, у когось уже в молодості у куточках очей з'являється сіточка дрібних, але цілком помітних зморшок. Професіонал визначить проблему і підкаже, як її позбутися.
Зазвичай лікування за допомогою мезотерапії призначають жінкам старше 30 років. Але в ряді випадків ця методика рекомендована і в більш ранньому віці. Наприклад, мезококтейлі сприяють звільненню від вугрів, які нерідко виникають у підліткові роки.
Існує думка, що похід до косметологічного кабінету краще відкласти на пізніший термін, а коригуючих процедур потребують тільки люди зрілого віку. Це серйозна помилка, через яку жінки до 40–50 років не дбають про шкіру обличчя і тіла належним чином, вважаючи, що коли проблема стане явною і помітною для оточуючих, одна-дві процедури вирішать її і миттєво допоможуть позбутися накопичених за роки дефектів.
Догляд за шкірою заради гарного зовнішнього вигляду та сяйва молодості – «робота», яку необхідно виконувати все життя. Дбати про шкіру потрібно завжди, оперативно реагуючи на появу проблем. На стан дерми впливають спадковість, наші звички, довкілля та інші зовнішні чинники.
Мезотерапія області навколо очей не має обмежень за віком. Але варто пам'ятати, що це лікувальна процедура і має ряд протипоказань, а призначатися вона повинна тільки фахівцем і лише при певних проблемах.
Показання та протипоказання для мезотерапії області навколо очей
Коли креми, що омолоджують, і маски перестають допомагати, а коригувальні засоби не приносять належного ефекту в боротьбі з набряклістю і синцями під очима, варто відвідати кабінет косметолога.
На процедуру мезотерапії необхідно записатися, коли:
- у куточках очей з'явилися дрібні зморшки;
- шкіра нижніх повік виглядає темнішою;
- утворилися набряки та припухлості в області очей;
- шкіра верхньої повіки стала в'ялою;
- вранці помітні синці під очима;
- з'явилися вікові зморшки.
За допомогою мезотерапії можна усунути усі названі симптоми. Але варто пам'ятати, що виникнення дефектів шкіри не захворювання, а зовнішній прояв внутрішньої проблеми збою в нормальному функціонуванні якихось органів.
До мезотерапії необхідно проконсультуватися з професійним лікарем, який обов'язково вивчить медичну карту пацієнта, складе анамнез і лише переконавшись у тому, що дефекти шкірних покривів не є ознакою серйозної патології, що вимагає більш радикальної та екстреної терапії, призначить виконання косметологічної процедури.
Існують протипоказання, за яких мезотерапію проводити не можна:
- період вагітності та лактації;
- наявність онкологічних захворювань;
- інфекції;
- цукровий діабет;
- алергія на компоненти препарату, що діє.
Мезотерапія дозволить досягти бажаного результату тільки в тому випадку, якщо до неї підійти з усією відповідальністю та врахувати всі можливі ускладнення. Разом з тим, деякі побічні ефекти, ймовірно, не вдасться уникнути, але вони не будуть такими суттєвими.
Можливі побічні ефекти та ускладнення після мезотерапії області навколо очей
Побічні ефекти після процедури можуть бути:
- Набряклість;
- Роздратування шкіри навколо очей;
- Невеликі ранки та гематоми.
Зазвичай ці наслідки проходять швидко і не залишають слідів через деякий час після сеансу. Спеціаліст, призначаючи мезотерапію, проінформує, у який період необхідно провести процедуру, щоб мінімізувати побічні ефекти.
Рекомендації щодо реабілітації після мезотерапії області навколо очей
У період реабілітації слід уникати впливу ультрафіолетового проміння, не можна перегрівати або переохолоджувати шкіру обличчя. Перед виходом на вулицю потрібно наносити на оброблені ділянки зволожуючі SPF-засоби з показником не нижче 30 одиниць.
Якщо слідувати рекомендаціям лікаря, якісь негативні наслідки проведення процедури мезотерапії пропадуть протягом кількох діб, а відновлювальний процес повністю завершиться за кілька днів.
Ось деякі загальні поради фахівців на цей період:
- У перші 24 години обмивати обличчя лише теплою (не гарячою!) водою.
- Цілком відмовитися від використання косметичних засобів протягом перших двох діб після ін'єкцій.
- Використовуйте сонцезахисні окуляри та інші засоби захисту від сонця.
- У перші дні виключити попадання на шкіру УФ-променів.
- Відмовитись від відвідування сауни, лазні, басейну протягом тижня.
- Не розтирати очі та ділянки шкіри навколо них, навіть якщо відчуваються свербіж чи поколювання.
Особливу увагу у повсякденному житті варто приділити такому аксесуару, як сонцезахисні окуляри. Не забувайте, що шкіра старіє не від віку, а під впливом ультрафіолетових променів. Саме тому використання препаратів з високим ступенем захисту є більш ефективним методом боротьби з появою зморшок, ніж будь-який крем, що омолоджує. Також окуляри від сонця є добрим засобом проти виникнення нерівностей шкіри навколо очей. Їх необхідно одягати не тільки в період реабілітації після косметологічної процедури, але й у будь-який інший час, коли світить сонце.
Чи можна зробити мезотерапію області навколо очей у домашніх умовах?
В наш час на ринку косметичних приладів можна зустріти спеціальний апарат, званий мезоролером, за допомогою якого можна досягти прискорення процесу обміну речовин, посилення кровообігу та регенерації клітин епідермісу. Прилад складається з ручки та валика з металевими голочками. Внаслідок його використання на шкірі обличчя утворюються мікропори, завдяки чому біологічно активні речовини проникають глибоко в дерму. При самостійному проведенні мезотерапії застосовують засоби, збагачені амінокислотами, вітамінами та мінералами, що заповнюють нерівності, живлять шкіру та підвищують її еластичність.
Для того, щоб проколи не травмували епідерміс, мезоролери оснащені найтоншими голками, діаметр яких не перевищує 0,2 мм. Так як процедура пов'язана з порушенням цілісності шкірного покриву, прилад необхідно стерилізувати до та після його використання.
Мезотерапія - популярна косметологічна процедура, що має омолоджуючий ефект. Але варто пам'ятати – щоб досягти бажаного результату та уникнути ускладнень під час та після сеансу, її мають проводити професійні лікарі спеціалізованих клінік та медичних центрів, які надають відповідні послуги. При використанні методу в домашніх умовах необхідно заздалегідь проконсультуватися з фахівцем та застосовувати якісні та перевірені прилад та засоби.