...

Процедури мезотерапії

Процедури мезотерапії у Києві – це цілеспрямована доставка шляхом ін’єкції активних речовин, що діють локально на шкіру і підшкірно-жирову клітковину.

Мезотерапія – це внутрішньошкірне введення коктейлів з препаратів, які містять гіалуронову кислоту, вітаміни, мікроелементи, амінокислоти, олігоелементи, ліполітики, пептиди.

Вона являє собою техніку внутрішньодермального введення малих доз лікарських препаратів у зони патологічного вогнища або в безпосередній близькості від нього.

Мезотерапія – безопераційна процедура підтяжки обличчя, подібна до біоревіталізації. Тільки під шкіру вводиться суміш активних компонентів. Цю суміш зазвичай підбирає косметолог, щоб одержати потрібний ефект. Підтягнути обличчя, прибрати обвисання шкіри або жирові відкладення допомагають мезококтейлі з судинними та дренажними препаратами.

Мезотерапія в косметології – один із варіантів біорепарації шкіри. Сам термін «мезотерапія» вказує на спосіб введення препаратів – у середній шар шкіри – та їхню «середню» порівняно з ліками дозування. Бажаний ефект досягається за рахунок дії речовин, що вводяться, і механічної стимуляції шкіри мікроголкою.

Мезотерапія буває ін’єкційною (тобто корисні речовини доставляються у шкіру за допомогою уколів ультратонкими голками) та безін’єкційної (апаратної).

Мезотерапія ефективно усуває ряд естетичних дефектів – сухість шкіри, пігментацію, дрібні зморшки, акне, постакне, розтяжки, рубці, зневоднення шкіри. Процедури можуть проводитись жінкам та чоловікам будь-якого віку, починаючи з 18 років. Досягнутого результату утримується до 1,5 років.

Пацієнти, які регулярно роблять підтримуючі процедури, відзначають, що якість шкіри змінюється на краще і навіть доглядові засоби лягають на неї зовсім по-іншому. Наприклад, якщо раніше баночки крему для щоденного догляду вистачало на місяць, то тепер на 3-5 і навіть півроку.

Процедури мезотерапії

Речовини, що діють, можуть бути різними: від судинних протекторів та інших зареєстрованих ліків до вітамінів, мікроелементів, ліполітиків та рослинних екстрактів, наприклад, витяжки з артишоку. Часто у складі косметологічних мезококтейлів є і гіалуронова кислота, але це не обов’язковий компонент.

Звідси різноманітні ефекти та широка сфера застосування. Кожен компонент розчину по-різному діє тканини шкіри. Наприклад, липолитики під час проведення ліпотерапії руйнують мембрану жирових клітин, прискорюють ліполіз — розпад жирів — вирівнюють структуру шкіри через синтез колагену.

Мезотерапія обличчя

Мезотерапія може проводитися на обличчі та тілі, вона вирішує основні естетичні проблеми та навіть допомагає схуднути.

Розглянемо основні зони обличчя та голови, на яких проводяться процедура.

Мезотерапія губ

Мезотерапія робить губи гладкими, виразними. Шкіра навколо губ стає більш пружною, молодою, йдуть «кисетні» зморшки, контур стає чіткішим, рельєф – однорідним, проходить сухість шкіри.

Мезотерапія для волосся

Мезотерапія вирішує проблему випадання волосся, стимулюючи цибулини до зростання. Волосся стає густим, здоровим, набуває приємного природного кольору. Також методика успішно бореться з лупою та сухістю шкіри голови, попереджає сивину в молодому віці, усуває ламкість та переріз волосся.

Мезотерапія шиї

Після курсу мезотерапії обличчя та шиї покращується загальний стан шкіри, знижується вираженість горизонтальних зморшок та складок, йдуть локальні жирові відкладення, пігментні плями, шкіра стає більш еластичною та пружною, підтягується. У деяких випадках мезотерапія дозволяє зменшити помітність рубців та шрамів після операції, наприклад, на щитовидній залозі. Методика ефективна проти другого підборіддя та судинних зірочок.

Мезотерапія області навколо очей

Мезотерапія зони навколо очей ефективно бореться з мішками під очима та темними колами. Активні компоненти «коктейлів краси» стимулюють вироблення еластину та колагену, роблячи шкіру пружною та молодою. Розгладжуються зморшки, підвищується тонус шкіри, відновлюється здоровий колір, підтягується шкіра. Мезотерапія усуває в’ялість верхньої повіки, припухлості, набряки, вікові недосконалості, «гусячі лапки», сухість шкіри.

Мезотерапія підборіддя

Два головні ефекти від мезотерапії в цій галузі – підтяжка шкіри та усунення другого підборіддя. Під час процедури відбувається так зване “нехірургічне моделювання”. Для мезотерапії підборіддя використовуються спеціальні мезококтейлі, які розщеплюють жир, зміцнюють шкіру, насичують її вологою та корисними компонентами.

Мезотерапія брів

Як і з волоссям на голові, мезотерапія допомагає відновити густоту брів і заростити прогалини.

Мезотерапія чола

Мезотерапія успішно бореться з горизонтальними та вертикальними зморшками, які характерні для цієї галузі. Шкіра підтягується, омолоджується, насичується вологою, вітамінами та мінералами.

Мезотерапія носогубних складок

Дермальна та епідермальна мезотерапія здатна усунути поверхневу носогубну складку на початковому етапі, коли вона лише почала формуватися. Мезококтейлі стимулюють власні біопроцеси, шкіра стає свіжою та підтягнутою.

Мезотерапія тіла

Тепер перейдемо до мезотерапії тіла та перерахуємо основні зони, на яких вона успішно застосовується.

Мезотерапія живота

Мезотерапія живота вирішує безліч проблем, наприклад, допомагає боротися із зайвими жировими відкладеннями. Вона активує власні регенераційні процеси, підвищує еластичність шкіри, надає їй пружності, вирівнює рельєф та колір. Крім того, на животі часто бувають розтяжки та шрами, наприклад від кесаревого розтину. Мезотерапія здатна усунути ці дефекти.

Мезотерапія рук

Найчастіше мезококтейлі вводяться в тильний бік кистей рук для їхнього омолодження та підтяжки. Препарати усувають сухість, лущення, пігментацію, зморшки, вени, що сильно виступають, та інші косметичні дефекти кистей рук. Вплив негативних факторів зовнішнього середовища швидко ліквідується, шкіра набуває здорового кольору та доглянутого вигляду.

Мезотерапія стегон та сідниць

Ефект від мезотерапії у цій зоні – зміцнення шкіри, її відновлення та омолодження. Якщо до складу коктейлів входять ліполітики, відбувається руйнація локальних жирових відкладень. Шкіра підтягується, розгладжується, йде целюліт, судинні зірочки, усуваються рубці та розтяжки.

Мезотерапія зони декольте

Основні ефекти – це ліфтинг грудей та відновлення шкіри. Методика ефективна при зниженні пружності та еластичності шкіри, віковому опущенні грудей, пігментації, розтяжках та рубцях, зморшках, неоднорідному рельєфі та нездоровому кольорі шкіри. Часті клієнти мезотерапевта – жінки, які закінчили грудне вигодовування та хочуть повернути грудях привабливість. Також мезотерапію часто проводять у рамках реабілітації після пластичних операцій.

Мезотерапія спини

Тут частіше застосовується ін’єкційна методика, тому що необхідно доставити препарати чітко та цілеспрямовано до проблемної зони. Мезококтейлі зазвичай впливають на крово- та лімфоток, покращуючи мікроциркуляцію в шкірі, знімаючи біль та напруженість м’язів, наводячи їх у тонус. Коктейлі на основі ліполітиків використовуються для усунення локальних жирових відкладень на боках. Також за допомогою мезотерапії коригують такі дефекти, як «бичача шия» та «вдовий горб».

Мезотерапія інтимної зони

Мезотерапія інтимної зони є естетичною процедурою в гінекології, суть якої – у догляді та корекції клінічних та естетичних недоліків промежини та зовнішніх геніталій за допомогою введення спеціальних мезопрепаратів під шкіру в зоні бікіні. За допомогою мезотерапії інтимної зони можливе омолодження геніталій, здійснення профілактики їх в’янення та лікування.

Мезотерапія від пігментації

Мезотерапія від пігментації – ін’єкційне введення у середні шари шкіри біологічно активних речовин дозволяє швидко та надовго усунути пігментні плями різної колірної інтенсивності.

Мезотерапія для схуднення

У шкіру вводяться активні речовини, які розщеплюють жир, виводять зайву рідину та нормалізують обмінні процеси.

Мезотерапія від розтяжок

Дієва ін’єкційна методика, здатна за мінімальний термін відновити якість шкіри. Вона полягає у внутрішньошкірному введенні спеціальних “мезококтейлів”, до складу яких входять різні біологічно активні речовини.

Мезотерапія від целюліту

Метод ін’єкційної дії на мезодерму, з метою введення біоактивної речовини або комплексу речовин, допомагає зменшити ефект апельсинової кірки та вирішити інші проблеми із зовнішніми недоліками тіла.

Записатися на процедуру або отримати безкоштовну консультацію

зателефонуйте за номером або напишіть у месенджер

+38 093 900-76-31

Процедури мезотерапії №1 у Києві

Види мезотерапії

Ін'єкційна - препарати доставляються в середні шари шкіри за допомогою шприців з ультратонкими голками.

Апаратна - мезококтейль наноситься на шкіру, а потім це місце обробляється насадкою апарату. Проникність клітинної мембрани під час процедури підвищується майже 400 раз.

Мезороллером – за допомогою спеціального ролика, поверхня якого покрита короткими тонкими голками. Спочатку препарат наносять на шкіру, а потім прокочують роликом, щоб мезококтейль досяг глибоких шарів.

Фракційна - мікроін'єкційна методика. Уколи роблять спеціальною насадкою з мікроголками, покритими сріблом. Глибина введення – до кількох мм.

Киснева – препарат проникає в шкіру під тиском струменя кисню.

Лазерна – шкіра насичується корисними речовинами під впливом інфрачервоного лазера.

Відмінність мезотерапії від біоревіталізації

Біоревіталізація та мезотерапія схожі, проте між ними є кілька відмінностей:

Під час мезотерапії вводяться рідкі мезококтейлі, а при біоревіталізації – густі гелеподібні речовини;

Біоревіталізація спрямована більше на профілактику, ніж усунення серйозних проблем;

Ефект від мезотерапії майже миттєвий, а від біоревіталізації – відкладений, має пройти час, доки в дермі запустяться природні процеси;

Дія препарату, що вводиться при біоревіталізації, триває вдвічі довше.

У якому віці краще робити мезотерапію?

Процедури можна проводити з 18 років, проте найкращого ефекту омолоджування досягають після 25-ти.

Показання до мезотерапії

Мезотерапія відрізняється підвищеною ефективністю та універсальністю, тому має багато показань:

  • зморшки;
  • птоз шкіри;
  • знижений тонус шкіри;
  • пігментація;
  • рубці, шрами;
  • розтяжки;
  • мішки та кола під очима;
  • судинні зірочки;
  • поганий колір обличчя;
  • акне та постакне;
  • локальні жирові відкладення;
  • розширені пори;
  • вугрі на обличчі;
  • зміна овалу обличчя через жирові відкладення та птозу тканин;
  • целюліт;
  • в'ялість шкіри;
  • виступаючі вени та вузли на тильній стороні кистей рук.

Протипоказання до мезотерапії

Мезотерапія відрізняється малою кількістю протипоказань:

  • незавершений курс антикоагулянтів;
  • онкологія;
  • гостра інфекція у організмі;
  • запалення у передбачуваній зоні обробки;
  • вагітність та лактація;
  • гостра стадія хронічних хвороб;
  • порушення згортання крові.

Тимчасове протипоказання – крові.

З якими проблемами допомагає впоратися мезотерапія?

Ця методика ефективна проти наступних естетичних проблем:

Целюліт. Мезококтейлі усувають локальні жирові відкладення та вирівнюють рельєф шкіри, одночасно підтягуючи її. Тому «апельсинова кірка» повністю зникає.

Прищі. До складу деяких мезококтейлів входять антибактеріальні компоненти, спеціально для боротьби з прищами. Вони вбивають бактерії, що спричиняють дефект, а самі ін'єкції запускають процеси регенерації. Шкіра стає здоровою та свіжою.

Рубці. Мезококтейлі цілеспрямовано розгладжують рубці, стимулюють регенерацію тканин та обмінні процеси. Найкращі результати – на ранніх етапах рубцювання.

Облисіння та випадання волосся. Мезотерапія нормалізує роботу сальних залоз шкіри голови, активізує ріст волосся, зміцнює волосяні цибулини. Тому вона допомагає не лише при випаданні волосся, а й від облисіння. Однак у останньому випадку важливо, щоб збереглися волосяні фолікули. При гормональному облисенні у чоловіків мезотерапія є малоефективною.

Розтяжки. Мезотерапія – одна з найефективніших процедур проти розтяжок. Вона стимулює регенерацію тканин, обмінні процеси, внаслідок чого шкіра у зоні впливу оновлюється та розтяжки зникають.

Темні кола та мішки під очима. Мезотерапія нормалізує лімфострум, усуває локальні жирові відкладення, підтягує шкіру, що дозволяє ефективно боротися з мішками під очима. А її здатність відновлювати нормальний колір шкіри допомагає усунути темні кола.

Пігментні плями. Вони усуваються завдяки наявності у складі мезококтейлів речовин, що руйнують меланін. Вже через 2-3 процедури пігментація стає світлішою.

Зморшки. Мезотерапія – найпоширеніша і щадна методика, що дозволяє усувати зморшки, включаючи мімічні, «кисетні», «гусячі лапки», заломи на лобі, що починаються.

Скільки тримається ефект від мезотерапії?

При правильному догляді та спосіб життя результат може зберігатися до 1,5 років.

Чи можна ходити до лазні після мезотерапії?

Ні, від лазні та сауни потрібно відмовитись на 2-3 дні.

Чи можна вживати алкоголь до та після мезотерапії?

Вживати алкоголь небажано, т.к. він може збільшити тривалість реабілітаційного періоду.

Чи можна робити мезотерапію під час місячних чи вагітності?

У період вагітності та годування груддю процедури не проводять. Проведення мезотерапії під час менструації збільшує ймовірність небажаних явищ у вигляді синців.

Чи можна займатися спортом після мезотерапії?

Протягом 2-3 днів не можна займатися активними видами спорту.

В яку пору року краще робити мезотерапію?

Мезотерапію можна робити будь-якої пори року, у тому числі влітку. Однак на весь курс процедур слід обмежити інсоляцію (вплив сонячних променів на шкіру).

Чи проводять мезотерапію для чоловіків?

Мезотерапія популярна серед жінок і чоловіків. Представникам сильної статі пропонуються аналогічні процедури - омолоджують, корегують фігуру, що зміцнює волосся, усуває проблеми зі шкірою. Відмінностей між технікою проведення сеансів немає, курс та препарати підбираються індивідуально.

Порівняння мезотерапії з іншими процедурами

Порівняємо мезотерапію з двома популярними методиками – біоревіталізацією та плазмоліфтингом.

Мезотерапія або плазмоліфтинг

Суть плазмоліфтингу – такі ж мезоін'єкції в шкіру. Проте вводяться не мезококтейлі, а збагачена тромбоцитами власна плазма пацієнта. Її одержують методом центрифугування, попередньо взявши у людини 9-36 мл крові, залежно від призначення процедури.

На відміну від мезотерапії, плазмоліфтинг не викликає алергії, тому що власна плазма на 100% біосумісна. Завдяки таким ін'єкціям, прискорюються відновлювальні та обмінні процеси у тканинах, клітини швидше оновлюються. Шкіра стає більш еластичною, зволоженою, підтягнутою, знижується виразність пігментації та зморшок.

Плазмоліфтинг також проводиться для обличчя та тіла, але він покращує шкіру не косметично, а відновлюючи її структуру. На системному рівні нормалізуються процеси, що проходять у шкірі, відновлюються всі її шари. Досягається не просто візуальний ефект, а повертається молодість та здоров'я шкіри завдяки факторам росту, які містяться в тромбоцитах.

Однозначно відповісти, що краще важко. Основне показання саме до плазмоліфтингу – схильність до алергічних реакцій, які можуть виникати при застосуванні мезотерапії.

Що не можна робити після мезотерапії?

  • У перші години не можна користуватися доглядовою та декоративною косметикою;
  • У перші 6-7 годин не можна вмиватися;
  • На 2-3 дні потрібно відмовитися від процедур, що розігрівають, і знаходження в лазні, сауні, не можна приймати гарячу ванну;
  • Протягом 2-3 днів не можна займатися активними видами спорту, робити хімічну та лазерну епіляцію в оброблених зонах;
  • На весь курс мезотерапії необхідно відмовитися від відвідування солярію або тривалого перебування під прямим сонячним промінням;
  • На кілька годин після процедури слід відмовитись від куріння;
  • Не слід приймати препарати, що розріджують кров, тому що вони можуть посилити набряклість.

Можливі побічні ефекти та ускладнення після мезотерапії

Перша група небажаних побічних ефектів – алергічна реакція на препарат. Вона може бути відкладеною та негайною. Відкладена реакція проявляється через 2-3 дні після вторинного контакту із препаратом у вигляді алергічного дерматиту. Це стійке почервоніння, іноді – з висипом у вигляді бульбашок. Така реакція може бути викликана як мезококтейлем, а й засобом для місцевої анестезії. Негайна алергічна реакція – це місцеві анафілактичні симптоми: набряк шкіри, свербіж, пухирі.

Інші ускладнення:

Болючість. При застосуванні ін'єкційної методики механічно ушкоджується шкіра із подразненням відповідних рецепторів, і це нормально, що виникає біль. Крім того, деякі препарати можуть викликати печіння та болючість.

Почервоніння у місцях уколів. Це реакція судин на ін'єкцію, що також є нормою. Почервоніння зазвичай проходить сама протягом 15-30 хвилин, трохи довше вона утримується у курців - до 45 хвилин.

Гематоми. Найлегше ускладнення. Причини утворення гематом – це травмування кровоносної судини, порушення згортання крові, слабкість судин, прийом пацієнтом ліків, що розріджують кров.

Набряки. Це природна відповідь шкіри на механічне травмування голкою. Набряклість може утримуватись 24 години і проходить самостійно.

Основні зони впливу мезотерапії

Мезотерапія може проводитися на обличчі та тілі, вона вирішує основні естетичні проблеми і навіть допомагає схуднути.

Розглянемо основні зони обличчя та голови, на яких проводяться процедура.

МЕЗОТЕРАПІЯ ГУБ
Мезотерапія робить губи гладкими, виразними. Шкіра навколо губ стає більш пружною, молодою, йдуть «кисетні» зморшки, контур стає чіткішим, рельєф – однорідним, проходить сухість шкіри.

МЕЗОТЕРАПІЯ ВОЛОССЯ
Мезотерапія вирішує проблему випадання волосся, стимулюючи цибулини до зростання. Волосся стає густим, здоровим, набуває приємного природного кольору. Також методика успішно бореться з лупою та сухістю шкіри голови, попереджає сивину в молодому віці, усуває ламкість та переріз волосся.

МЕЗОТЕРАПІЯ ШИЇ
Після курсу мезотерапії обличчя та шиї покращується загальний стан шкіри, знижується вираженість горизонтальних зморшок та складок, йдуть локальні жирові відкладення, пігментні плями, шкіра стає більш еластичною та пружною, підтягується. У деяких випадках мезотерапія дозволяє зменшити помітність рубців та шрамів після операції, наприклад, на щитовидній залозі. Методика ефективна проти другого підборіддя та судинних зірочок.

МЕЗОТЕРАПІЯ ОБЛАСТІ НАВКОЛ ОЧІ-СТОЛІТТЯ
Мезотерапія зони навколо очей ефективно бореться з мішками під очима та темними колами. Активні компоненти «коктейлів краси» стимулюють вироблення еластину та колагену, роблячи шкіру пружною та молодою. Розгладжуються зморшки, підвищується тонус шкіри, відновлюється здоровий колір, підтягується шкіра. Мезотерапія усуває в'ялість верхньої повіки, припухлості, набряки, вікові недосконалості, «гусячі лапки», сухість шкіри.

МЕЗОТЕРАПІЯ ПІДБОРІВКА
Два головні ефекти від мезотерапії в цій галузі – підтяжка шкіри та усунення другого підборіддя. Під час процедури відбувається так зване "нехірургічне моделювання".

Для мезотерапії підборіддя використовуються спеціальні мезококтейлі, які розщеплюють жир, зміцнюють шкіру, насичують її вологою та корисними компонентами.

МЕЗОТЕРАПІЯ БРІВ
Як і з волоссям на голові, мезотерапія допомагає відновити густоту брів і заростити прогалини.

МЕЗОТЕРАПІЯ ЛБА
Мезотерапія успішно бореться з горизонтальними та вертикальними зморшками, які характерні для цієї галузі. Шкіра підтягується, омолоджується, насичується вологою, вітамінами та мінералами.

МЕЗОТЕРАПІЯ НОСУ І НОСОГУБНИХ СКЛАДОК
Дермальна та епідермальна мезотерапія здатна усунути поверхневу носогубну складку на початковому етапі, коли вона лише почала формуватися. Мезококтейлі стимулюють власні біопроцеси, шкіра стає свіжою та підтягнутою.

Тепер перейдемо до мезотерапії тіла та перерахуємо основні зони, на яких вона успішно застосовується.

МЕЗОТЕРАПІЯ ЖИВОТА
Мезотерапія живота вирішує безліч проблем, наприклад, допомагає боротися із зайвими жировими відкладеннями. Вона активує власні регенераційні процеси, підвищує еластичність шкіри, надає їй пружності, вирівнює рельєф та колір. Крім того, на животі часто бувають розтяжки та шрами, наприклад від кесаревого розтину. Мезотерапія здатна усунути ці дефекти.

МЕЗОТЕРАПІЯ РУК
Найчастіше мезококтейлі вводяться в тильний бік кистей рук для їхнього омолодження та підтяжки. Препарати усувають сухість, лущення, пігментацію, зморшки, вени, що сильно виступають, та інші косметичні дефекти кистей рук. Вплив негативних факторів зовнішнього середовища швидко ліквідується, шкіра набуває здорового кольору та доглянутого вигляду.

МЕЗОТЕРАПІЯ БІДЕР І ЯГОДИЦЬ
Ефект від мезотерапії у цій зоні – зміцнення шкіри, її відновлення та омолодження. Якщо до складу коктейлів входять ліполітики, відбувається руйнація локальних жирових відкладень. Шкіра підтягується, розгладжується, йде целюліт, судинні зірочки, усуваються рубці та розтяжки.

МЕЗОТЕРАПІЯ ЗОНИ ДЕКОЛЬТЕ
Основні ефекти – це ліфтинг грудей та відновлення шкіри. Методика ефективна при зниженні пружності та еластичності шкіри, віковому опущенні грудей, пігментації, розтяжках та рубцях, зморшках, неоднорідному рельєфі та нездоровому кольорі шкіри. Часті клієнти мезотерапевта – жінки, які закінчили грудне вигодовування та хочуть повернути грудях привабливість. Також мезотерапію часто проводять у рамках реабілітації після пластичних операцій.

МЕЗОТЕРАПІЯ СПИНИ
Тут частіше застосовується ін'єкційна методика, тому що необхідно доставити препарати чітко та цілеспрямовано до проблемної зони. Мезококтейлі зазвичай впливають на крово- та лімфоток, покращуючи мікроциркуляцію в шкірі, знімаючи біль та напруженість м'язів, наводячи їх у тонус. Коктейлі на основі ліполітиків використовуються для усунення локальних жирових відкладень на боках. Також за допомогою мезотерапії коригують такі дефекти, як «бичача шия» та «вдовий горб».

Ефект від мезотерапії

Мезотерапія ефективно усуває ряд естетичних дефектів – сухість шкіри, пігментацію, дрібні зморшки, акне, постакне, розтяжки, рубці, зневоднення шкіри. Процедури можуть проводитись жінкам та чоловікам будь-якого віку, починаючи з 18 років. Досягнутого результату утримується до 1,5 років.

Пацієнти, які регулярно роблять підтримуючі процедури, відзначають, що якість шкіри змінюється на краще і навіть доглядові засоби лягають на неї зовсім по-іншому. Наприклад, якщо раніше баночки крему для щоденного догляду вистачало на місяць, то тепер на 3-5 і навіть півроку.

Плюси та мінуси мезотерапії

Основні переваги процедури:

  • Можна застосовувати у будь-якому віці;
  • Підходить як жінкам, і чоловікам;
  • Ефективно бореться зі зморшками та іншими естетичними дефектами;
  • Результат зберігається до 15 років;
  • Корисні коктейлі добре сприймаються шкірою;
  • Має невелику кількість протипоказань;
  • Проводиться амбулаторно (тобто не потрібно лежати у лікарні);
  • Мінімальний дискомфорт під час проведення процедури.

Мінуси мезотерапії:

  • Результат – не назавжди;
  • У поодиноких випадках можливі ускладнення у вигляді синців та набряків;
  • Існує ризик прояву симптомів алергії на препарат.
RU