Біоревіталізація
Біоревіталізація у Києві – базова процедура естетичної медицини, що дозволяє значно покращити стан шкіри, зволожити її, досягти візуального омолодження.
Перед цієї маніпуляції припадає близько 30 % від загальної кількості косметичних втручань. Висока ефективність біоревіталізуючих засобів обумовлена знаходженням у їхньому складі гіалуронової кислоти – найпотужнішого регенеративного фактора, що впливає на біохімічний склад шкірних покривів. Препарати на основі ЦК визнані найбільш дієвим способом боротьби із віковими змінами. Саме слово походить від латинських «біо» (життя) та «ревіталізація» (відновлення). У загальному сенсі до біоревіталізації належать усі методики омолодження, які за допомогою підшкірного або внутрішньошкірного введення біологічно активних речовин покращують стан позаклітинного матриксу. Це препарати на основі або тільки гіалуронової кислоти, або її поєднання з вітамінами, мінералами, амінокислотами, рослинними екстрактами – в цьому випадку метод прийнято називати біорепарацією.
Шкіра вирівнюється, і підвищується пружність. Поліпшується колір обличчя, пігментні плями та зморшки стають менш помітними або пропадають зовсім, зменшуються розтяжки.
Ефективна біоревіталізація №1 у Києві
Ефекти біоревіталізації
Дія препарату-ревіталізатора починається практично одразу після введення. Однак помітним воно стає через 2-3 дні, коли повністю спаде набряклість, спричинена ін'єкціями. За відсутності реактивних явищ (набряклості або гіперемії) перші позитивні трансформації видно вже через 12-24 години з моменту процедури. З часом стан шкіри продовжує покращуватися. Остаточні зміни досягаються за кілька місяців.
За наявності глибоких зморшок, сухості та опущення шкіри одного сеансу може бути недостатньо для досягнення бажаного результату. Потрібно 2-5 відвідувань кабінету лікаря з інтервалами на два тижні. До списку ефектів біоревіталізації гіалуроновою кислотою входить:
- Зволоження. ГК сприяє затримці рідини, що сприяє підвищенню вологості шкірних покривів. За рахунок цього шкіра стає ніжнішою, приємнішою на дотик, не лущиться і не тріскається.
- Ліфтінг. Біоревіталізація шкіри обличчя підвищує тонус дерми, виробляються білки, відповідальні за її еластичність. Зникають видимі обвисання, шкіра займає своє нормальне анатомічне становище, виглядає свіжішим і підтягнутішим.
- Уповільнення старіння. Багато вікових змін викликані вільними радикалами - атомами кисню з одним недостатнім електроном, здатними пошкоджувати клітинну стінку. ГК має антиоксидантний вплив, зв'язує та нейтралізує подібні утворення.
- Поліпшення кольору та текстури шкіри. За рахунок нормалізації кровообігу та рівня вологості покриви набувають нормального фізіологічного забарвлення.
- Відновлення. Ін'єкція дозволяє досягти швидкого загоєння мікротравм та сонячних опіків. Це робить процедуру незамінною для людей, які повернулися з відпочинку у спекотних регіонах.
Потрібно розуміти, що препарати, що покращують стан шкіри, діють лише в тій зоні, де були введені. Системного впливу немає. Тому біоревіталізація шкіри обличчя не призводить до омолодження інших ділянок тіла, як помилково вважають деякі люди.
Переваги біоревіталізації
Після курсу процедур біоревіталізації шкіри гіалуроновою кислотою досягається легке омолодження. Дермальний шар шкіри насичується корисними речовинами, клітини епідермісу ущільнюються за рахунок насичення вологою. Нормалізується обмін речовин, запускається регенерація пошкоджених волокон. За рахунок цього розгладжуються неглибокі шрами та рубці.
На відміну від мезотерапії для біоревіталізації шкіри використовується низькомолекулярна гіалуронова кислота гелеподібної структури. Вона стимулює роботу фібропластів – спеціальних клітин, які будують підтримуючий каркас із колагену та еластину.
Досяжний ефект біоревіталізації
- Відновлюється баланс вологи у шкірі.
- Шкіра стає щільнішою, еластичнішою.
- Усуваються дрібні зморшки.
- Вирівнюється шкірний рельєф.
- Колір обличчя стає природним та рівномірним.
- Підвищується чіткість овалу обличчя.
- Бореться із пігментними плямами.
- Зменшує кількість вільних радикалів.
- Уповільнює процеси старіння.
Вже після першого сеансу омолодження видно результат, але одразу чекати вагомого ефекту не варто. Шкіра натягується, насичується і візуально виглядає свіжіше. З кожною наступною процедурою колір стає рівномірнішим. Зникають пігментні плями, куперозна сітка. Після розсмоктування папул з'являється здоровий рум'янець.
Зникнення зморшок помітно не відразу. У середньому через 3-4 процедури зникають складки навколо очей та рота. При напрузі губ червона облямівка залишається наповненою, а шкіра навколо гладкою. Контур обличчя підтягується, в'ялість шиї зникає.
Не варто чекати від послуги біоревіталізації розгладжування глибоких статичних зморшок та носогубних складок.
Тривалість ефекту гіалуронової біоревіталізації залежить від кількості сеансів. При проходженні повного курсу процедури результат помітний протягом 6-9 місяців. Якщо зроблено не більше трьох ін'єкцій, результат протримається протягом 3-4 місяців.
Як працює біоревіталізація?
Принцип роботи заснований на дії гіалуронової кислоти. Ця речовина відповідає за пружність, зволоженість шкіри. У молодому віці вмісту гіалуронової кислоти у клітинах достатньо, щоб підтримувати водний баланс шкіри без додаткових маніпуляцій. Після 25-30 років організм виробляє менше речовини, тому шкіра сохне та в'яне, з'являються зморшки, а обличчя старіє. Кожні 10 років організм втрачає близько 6% ендогенної гіалуронової кислоти.
Ін'єкційна техніка є класичною. Процедури проводяться шляхом ін'єкційного введення активних компонентів у глибокі шари шкіри.
Лазерна методика - це насичення глибоких шкірних шарів активними компонентами із застосуванням лазера. У ході сеансу пацієнти не відчувають болю та дискомфорту. Лікар наносить на ваше обличчя гель з гіалуроновою кислотою, а потім впливає на шкіру діодним лазером, який в даному випадку замінює голку та посилює проникнення активних компонентів глибоко в шкіру.
Як відбувається процедура біоревіталізації?
Спочатку шкіра очищається та дезінфікується. Наноситься анестетик під плівку. Через 10-15 хвилин чутливість знижується, косметолог приступає до роботи. Упаковка препарату та шприц розкриваються при пацієнті.
Є дві методики здійснення ін'єкцій – лінійна та папульна. Лінійне введення препарату використовується для усунення видимих ознак старіння, коли необхідно створити додатковий колагеновий каркас.
Алгоритм лінійного введення біоревіталізму:
- Голка вводиться на глибину до двох міліметрів паралельно до шкіри.
- Біля куточків рота та носогубного трикутника через одну точку віялоподібно косметолог «малює» своєрідні промінчики.
- На щоках і лобі препарат вводиться перпендикулярно. Косметолог вводить голки як сітки з кроком близько одного сантиметра.
Біоревіталізація обличчя гіалуроновою кислотою папульним методом:
- Під кутом 35 ° лікар вводить голку на один міліметр у шкіру.
- Утворюється папула - горбок, що височіє над шкірою на один міліметр.
- Крапка за точкою, один за одним, у вигляді крапельок уколи робляться навколо очей, на вилицях, щоках, нижній щелепі.
- З відстанню близько сантиметра косметолог обробляє чоло, перенісся, нососльозні борозни.
Показання до біоревіталізації
Пройти курс омолодження рекомендується за наступної картини:
- провисання контурів обличчя, нечіткість шийно-підборідного кута;
- дрібна сітка зморшок навколо очей та губ через сухість шкіри;
- поглиблення носогубних борозен;
- розширені пори;
- нерівномірний колір обличчя;
- природне зниження тургору (еластичність) шкіри;
- сухість та витонченість шкірного покриву.
Косметологи радять зробити ін'єкції після лазерного шліфування чи агресивного серединного пілінгу, а також після відпустки чи засмаги у солярії для нормалізації водного балансу.
Проводиться не лише біоревіталізація особи. Курс процедур призначається для покращення стану шкіри тильного боку рук, шиї та зони декольте.
Якщо мета процедури полягає у підтримці наявного стану шкіри віком до 30 років, достатньо лазерної біоревіталізації. Для боротьби з наявними ознаками старіння призначається ін'єкційна біоревіталізація.
Протипоказання до біоревіталізації
- Вагітність та лактація.
- Онкологія.
- Гострі інфекції у організмі.
- Запалення у сфері впливу.
- Порушення згортання крові або прийом антикоагулянтів.
- Хронічні захворювання у гострій формі.
Підготовка до біоревіталізації
Для мінімізації ризику пігментації не можна засмагати та використовувати кислотні препарати за два тижні до призначеної дати. За кілька днів до процедури рекомендується припинити прийом антикоагулянтів – препаратів для розрідження крові. Це потрібно для того, щоб зменшити синці при уколах.
Бажано за тиждень зробити чищення обличчя будь-яким способом у косметолога. Це очистить пори та підвищить їхню проникність.
Рекомендації після біоревіталізації
Більшість пацієнтів відзначають відсутність больових відчуттів у момент уколу. Рідко відчувається дискомфорт. Навколо точок ін'єкцій з'являється почервоніння, наростає набряк обличчя. Симптоми проходять протягом одного-двох годин та не вимагають виконання будь-яких маніпуляцій.
З якого віку рекомендована біоревіталізація?
Проводити процедуру біоревіталізації можна з 25 років. У цей час вона показана для профілактики процесів старіння, усунення перших дрібних зморшок, зменшення глибини заломів шкіри, відновлення поверхні шкіри після агресивних зовнішніх впливів, наприклад після тривалого перебування на відкритому сонці.
Скільки потрібно процедур біоревіталізації для бажаного ефекту?
Перші позитивні результати пацієнт зможе відзначити вже після першої процедури через кілька годин – у міру того, як шкіра заспокоїться після втручання. Кожен наступний сеанс біоревіталізації посилюватиме візуальні ефекти, формуючи сумарний накопичувальний ефект.
Скільки процедур потрібно для повного курсу біоревіталізації?
Повний курс включає 3-4 процедури з перервою 2-3 тижні. Тривалість ефекту індивідуальна. У середньому становить до півроку, у деяких – довше. Підтримуючі процедури можна проводити в міру зникнення результату, тобто приблизно раз на півроку.
Чи допоможе біоревіталізація скоригувати носогубні складки?
Проведення біоревіталізації націлене на те, щоб суттєво покращити стан шкіри. За допомогою даної процедури можна проводити профілактику утворення зморшок, у тому числі в носогубних складках. Але для того, щоб заповнити носогубні складки, що вже утворилися, і глибокі зморшки, необхідно застосування інших засобів - філерів, в основі яких міститься гіалуронова кислота.
Якщо йдеться про дрібні зморшки, а шкіра відносно молода та тонка, застосування біоревіталізації покращить стан. Але якщо зморшки глибокі, вони помітні в розслабленому стані обличчя, потрібні філери або інші методики корекції.
Як правильно доглядати шкіру після біоревіталізації?
Після того, як проведено процедуру біоревіталізації, допустиме вмивання теплою водою із застосуванням пінки або гелю для очищення обличчя. Але важливо, щоби склади не містили спирт. Варто на кілька днів утриматися від використання косметики та кремів. Для того, щоб зволожити шкіру, корисне застосування засобів, що містять пантенол. Подібні процедури догляду дотримуються протягом 2-3 діб.
Чи можна робити біоревіталізації при акні?
Прищі можливі у підлітковому віці, а й у дорослих. Вони мають безліч причин, включаючи екологію, харчування, дефекти догляду за обличчям, нестачу вітамінів та багато іншого. Біоревіталізація допомагає суттєво покращити стан шкіри під час акне. Це з тим, що до складу препаратів входять біологічно активні речовини, пептиди, вітаміни, мінерали, гіалуронова кислота.
За рахунок такого складу процедура має протизапальний ефект, зволожує шкіру, стимулює процеси загоєння. Крім того, вона допомагає у стимуляції синтезу волокон колагену з еластином, та підходить для застосування у зрілому віці.
Догляд за шкірою після біоревіталізації
Для швидкого загоєння точок уколів потрібно дотримуватися наступних приписів:
- використовувати сонцезахисний крем із фактором захисту 35-50 при необхідності;
- вмиватися кип'яченою водою;
- на день процедури не варто наносити декоративну косметику.
- використовувати тональний крем та пудру можна наступного дня;
- обробляти шкіру антисептиками;
наносити зволожуючий крем.
Рекомендації після біоревіталізації
Більшість пацієнтів відзначають відсутність больових відчуттів у момент уколу. Рідко відчувається дискомфорт. Навколо точок ін'єкцій з'являється почервоніння, наростає набряк обличчя. Симптоми проходять протягом одного-двох годин та не вимагають виконання будь-яких маніпуляцій.
Щоб уникнути ускладнень не можна:
- добу масажувати особу;
- три доби ходити в сауну чи лазню;
- три доби вмиватися хлорованою водою з-під крана;
- два тижні засмагати і перебувати під сонцем без захисного крему.
Також заборонено протягом чотирнадцяти днів проведення будь-яких косметологічних сеансів – чищення, пілінгів, апаратних процедур тощо.