Мезотерапія чола
Мезотерапія чола у Києві – введення мікродоз коктейлів, що містять вітаміни, мікроелементи, гіалуронову кислоту, амінокислоти, органічні кислоти тощо.
Лікар індивідуально визначає склад ін’єкцій. Він враховує, який результат слід отримати, стан здоров’я пацієнта.
Будучи одночасно і природним, і ефективним методом, мезотерапія чола нормалізує метаболізм, активізує кровопостачання, стимулює функціональну активність фібробластів. Шкіра стає більш зволоженою та еластичною, бархатистою та сяючою. Поліпшення якостей шкіри веде до розгладжування мімічних зморшок на лобі та в області перенісся.
Насолодитися результатом мезотерапії чола повною мірою можна після повного проходження призначеного лікарем курсу з 7-10 процедур. Зазвичай, сеанси проводяться раз на тиждень.
Від вікових змін не застрахований ніхто, тому питання про те, чи прибрати зморшки на лобі, рано чи пізно постає перед кожною представницею прекрасної статі. Боротися з цією проблемою в домашніх умовах складно, та й єдиної чудодійної пігулки для підтримання краси та молодості не існує. Це комплексний процес, який найкраще довірити професіоналам.
Якщо ви не знаєте, як усунути зморшки на лобі, запишіться на сеанси мезотерапії. Вони доступні за ціною, дають стійкий результат і підходять для представників різного віку. Повний курс лікування дозволяє підвищити пружності епідермісу, позбутися естетичних недоліків, зробити область чола гладкою. Ефект досягається за рахунок коктейлю з кількох поживних речовин – ліполітиків, вітамінів, пептидів тощо. Ще однією важливою перевагою мезотерапії є відсутність мікротравм. Але навіть за відсутності хірургічного втручання вона робить шкірні покриви більш щільними і зупиняє в’янення, що наближається.
Які б чудеса не обіцяли виробники сучасних кремів, збагатити середній шар шкіри речовинами для збереження її молодості та краси під силу лише мезотерапії.
Ефективна мезотерапія чола №1 у Києві
Причини виникнення зморшок на лобі
Перші зморшки на лобі здатні утворитися вже до 20-25 років. Найчастіше такі заломи носять мімічний характер – тобто формуються у місцях підвищеної скоротливості м'язів. При цьому в одних заломи розташовані вздовж, а в інших упоперек. Усе залежить від анатомо-фізіологічних особливостей людини.
До інших причин появи зморшок у районі чола відносять:
- Генетику – безпосередньо впливає активність м'язових волокон і швидкість старіння шкіри;
- Недостатній або неправильний догляд - полягає в нерегулярному використанні кремів або масок, що підходять за типом шкіри, а також спреїв з УФ-захистом. Це призводить до зниження еластичності та надто швидкого фотостаріння;
- Сон «обличчям у подушку» – така поза перетискає судини, порушує кровообіг, створює високий тиск на м'які тканини та викликає їхню деформацію;
- Активна міміка – один із головних факторів (особливо в молодості). Зморшки на лобі характерні для тих, хто часто хмуриться, високо піднімає брови та постійно гримасує;
- Нездоровий спосіб життя. Регулярне вживання алкоголю, куріння та нераціональне харчування погіршують зовнішність та знижують тонус епідермісу;
- Різке схуднення;
- хронічний стрес;
- Погана екологія;
- Захворювання очей та ендокринної системи.