Мезотерапія губ
Мезотерапія губ у Києві – це малоінвазивна косметична процедура, що передбачає ін’єкційне введення в структуру шкірних покривів спеціальних препаратів.
Підібрані косметологом мезококтейлі насичують клітини епітелію корисними речовинами і пробуджують природні обмінні процеси в дермі, що уповільнюються з віком.
Якщо звичайна мезотерапія обличчя спрямована в основному на усунення ознак фотостаріння шкіри, ефект процедури на губах дівчини часто порівнюють з ботоксом, оскільки їх обсяг також збільшується, а загальний стан перетворюється.
До складу мезококтейлів стандартно входять лише безпечні та нетоксичні компоненти, які швидко проникають у структуру тканин та рівномірно розподіляються за ними, не відкидаючись організмом дівчини.
Мезотерапія губ сьогодні вважається більш виграшною процедурою, ніж звичайний ботокс. Якщо говорити про збільшення губ, ефект технологій схожий, зате завдяки грамотному введенню мезококтейлів ви додатково зможете позбавитися багатьох проблем зі шкірою в чутливій зоні. Незважаючи на те, що процедура є досить безпечною та щадною, важливо приділити увагу протипоказанням та запобіжним заходам, які до неї прописуються, щоб уникнути побічних ефектів.
Багато дівчат вважають, що мезотерапія – це суто омолоджуюча процедура, спрямована на підтяжку шкіри та усунення проблем із її здоров’ям. Насправді це не завжди так. Мезотерапія для губ виконується зараз досить часто, і завдяки ній ви зможете візуально збільшити губи та вирівняти їх контур, зробивши більш симетричними. Однак результат процедури не варто порівнювати з ефектом ботоксу, оскільки досягти такого сильного та неприродного об’єму за допомогою мезококтейлів у вас не вийде.
Ефективна мезотерапія губ №1 у Києві
Показання та протипоказання мезотерапії губ
\
Виконуючи класичну мезотерапію обличчя, зону губ дівчата найчастіше пропускають. Пов'язано це зазвичай із нерозумінням її ефективності.
Наразі процедура здатна усувати такі проблеми з ніжною зоною:
Недостатній обсяг губ;
Несиметричність;
Відсутність чіткого контуру;
Глибока носогубна складка;
Купероз;
пігментація;
Рубці, шрами;
Надмірна сухість губ.
Однак процедура все-таки має деякі обмеження щодо стану здоров'я:
- Цукровий діабет.
- Низький показник згортання крові.
- Вагітність, лактація.
- Захворювання серцево-судинної системи.
- Шкірні поразки.
- Пухлина.
- Грибок.
- Індивідуальна нестерпність компонентів складу.
Щоб переконатися у відсутності алергії на препарат, попередньо нанесіть його на невелику ділянку шкіри на 20-30 хвилин, змийте і простежте за реакцією шкіри.
Важливо дотриматися протипоказань не тільки для того, щоб уникнути небажаних наслідків, але й підвищити ефективність маніпуляцій та швидкість засвоєння корисних речовин.
Переваги та недоліки мезотерапії губ
Багато дівчат зараз вибирають саме мезотерапію, а не ботокс за бажання додати обсягу губ і покращити їх зовнішній стан. Пов'язано це з безліччю переваг технології:
- Безпека. До складу препарату, що вводиться, не входять агресивні та токсичні компоненти;
- Безболісність;
- Мінімальний період відновлення;
- Ефективність;
- Довгостроковість збереження результату. Препарат зберігається у структурі дерми до року;
- Позитивна дія на здоров'я шкірних покривів.
При цьому методика практично не має ризиків побічних ефектів і ускладнень за умови, що ви дотримувалися всіх протипоказань і запобіжних заходів, які до неї прописуються.
Але процедура має деякі недоліки:
- Необхідність проходження повного курсу задля досягнення бажаного результату;
- Висока ціна. Вартість одного сеансу може сягати 4-5 тисяч рублів;
- Неможливість сильного збільшення обсягу губ. Процедура є терапевтичнішою, ніж косметичною, тому повноцінно порівнювати її з ботоксом не можна.
Також до недоліків процедури можна віднести важливість дотримання всіх протипоказань та запобіжних заходів, які прописуються до сеансу і після нього. Тільки в такому випадку ви зможете швидко досягти бажаного результату та уникнути небажаних наслідків.
Фракційна мезотерапія губ та її особливості
Фракційна мезотерапія губ - це апаратна техніка, для якої використовується невеликий пристрій, з безліччю невеликих голок. У міру переміщення пристрою по оброблюваній зоні, він створює на ній проколи, через які мезококтейль і проникає в дерму.
Виконується фракційна мезотерапія лише у косметології, оскільки використовувати апарат може лише сертифікований майстер.
Методика проведення мезотерапії губ
Починається процедура завжди з підготовки шкіри - вона очищається, обробляється розчином, що дезінфікує. Знеболюючий засіб зазвичай не використовується.
Потім косметолог готує апарат. Він одягає стерильну насадку, виставляє необхідні налаштування та починає процедуру:
- Косметолог щільним шаром наносить на зону, що обробляється, мезококтейль.
- Апарат встановлюється на шкірі і починає поступово переміщатися нею. Спочатку зазвичай обробляється нижня губа, потім верхня, а потім зона навколо губ.
- Після закінчення процедури зі шкіри видаляються надлишки мезококтейлю, вона повторно обробляється розчином, що дезінфікує.
- Наноситься заспокійливий лосьйон.
Займає сеанс зазвичай близько двадцяти хвилин, а під час виконання процедури дівчина не відчуває жодних дискомфортних відчуттів.
Пігменти для мезотерапії губ
Часто в мезококтейлі косметологи додають спеціальні пігменти. Завдяки їм губам можна надати бажаного відтінку – як натуральний світло-рожевий, так і темно-бордовий.
Яскравого насиченого кольору мезококтейль губам не додасть, проте освіжить їх і позбавить вас необхідності постійно фарбувати їх помадами і блисками.
Найчастіше в мезотерапії губ використовуються такі пігменти-тинти:
- Water Lip Stain;
- Лосось;
- Пігмент для губ NUDE;
- Свіжий Glam Tint Glow Mini Kit.
Мезотерапія губ з тонуючим ефектом
Мезотерапія з тонуючим ефектом спрямовано зміну природного відтінку губ. Найчастіше в салонах майстра використовують такі чотири відтінки: бордовий, червоний, червоний, рожевий. Саме останній тон користується популярністю, оскільки виглядає натуральніше за інших.
Виконується така процедура в салоні в два етапи: спочатку вводиться лікувальний мезококтейль, а потім – пігмент.