Видалення шкірних новоутворень
Видалення шкірних новоутворень у Києві (доброякісних), які не становлять загрози для життя людини, – ефективна естетична косметологія.
Але іноді під впливом певних факторів доброякісні новоутворення шкіри можуть перероджуватися в злоякісні утворення.
При регулярному подразненні (наприклад, при натиранні одягом) значно підвищує ризик їх малігнізації (злоякісності).
Тому видалення новоутворень шкіри – найбільш безпечний спосіб вирішення проблем, пов’язаних з появою та зростанням родимок, бородавок, липом, атером та подібних небажаних елементів.
100% Видалення шкірних новоутворень у Києві
Видалення доброякісних новоутворень
Більшість неоплазій з'являється в ділянці шиї, обличчя, голови, грудей, пахв і паху. Проте трапляються випадки, коли новоутворення з'являються на нетипових ділянках тіла – у ніздрях, усередині вушної раковини чи повіках.
У таких ситуаціях бажання позбутися їх носить швидше естетичний характер, ніж медичний, оскільки людина відчуває сильний психологічний дискомфорт через явний косметичний дефект.
Причини розвитку шкірних новоутворень
- тривала дія прямих ультрафіолетових променів;
- глобальні збої в імунній системі (кільцеподібна гранульома);
- зниження захисних функцій організму (підошовні та долонні бородавки);
- шкідливі звички;
- часті стреси;
- порушення обмінних процесів у організмі (кератоми, фіброми, невуси, ксантоми);
Показання для видалення шкірних новоутворень
Генетична схильність (онкопатології шкіри за спорідненою лінією); Часте травмування (розташування в пахвовій зоні, на шиї, руках, шкірі голови); Розташування великої кількості утворень (20 і більше) на невеликій ділянці тіла; Вірусне походження (гострі кондиломи, папіломи); Зміна кольору (нерівномірне або строкате забарвлення); Локалізація на відкритих ділянках, що часто піддаються прямим сонячним променям (обличчя, шия, кисті рук); Нерівномірне зростання, нечіткі межі; Неприємні відчуття, біль, кровоточивість, свербіж, почервоніння шкіри навколо новоутворення; Виражений косметичний дефект, що впливає на зовнішність, що провокує психологічний дискомфорт.
Протипоказання до видалення шкірних новоутворень
Як і будь-яка інша косметологічна процедура, видалення папілом, бородавок та інших доброякісних новоутворень на шкірі має низку протипоказань:
Онкологія; Вагітність та грудне годування; Герпес у стадії загострення та застуда; Цукровий діабет; Механічні ушкодження шкіри, рани, тріщини, виразки; Нещодавня та/або сильна засмага.
Про наявність хоча б одного із цих протипоказань потрібно обов'язково повідомити лікаря на попередній консультації. Тільки можна гарантувати відсутність небажаних наслідків та успішний результат видалення новоутворення шкіри.
Підготовка до видалення новоутворень шкіри
Попередня підготовка до процедури не потрібна – лікар може відразу ж розпочати роботу, якщо у пацієнта немає протипоказань.
Режим після видалення новоутворень шкіри
- Не засмагати протягом 2 тижнів
- 3 дні не протирати ранову поверхню перекисом і спиртовмісними засобами
- Не відвідувати відкриті водоймища, лазні, сауни, басейни до повного загоєння оброблюваної поверхні
- Не зривати, не чухати і не травмувати скоринку, що з'явилася - вона повинна зійти самостійно
При чіткому дотриманні всіх правил ранка заживе дуже швидко, а після сходження скоринки не залишиться ніяких рубців або шрамів.
Програми догляду за шкірою допомагають інтенсивно омолоджують шкіру, збагачують її необхідними вітамінами і мінералами. Крім того, вони включають такі процедури, як: очищення, тонізація, фонофорез, масаж, пілінг, різні маски і багато іншого.
Використання косметичних засобів для домашнього догляду не може замінити професійні процедури, які виконує спеціаліст косметологічної клініки. Однак, вони доповнюють їх і посилюють ефект, крім того, забезпечують якісну щоденну турботу в проміжках між відвідуваннями дерматокосметолога.