Програми для догляду за шкірою
Приємні та корисні програми для догляду за шкірою з додатковим ефектом релаксу, очищення, тонізації, детоксу.
Професійна косметологія у Києві для жінок та чоловіків.
Використання косметичних засобів для домашнього догляду не може замінити професійні процедури, які виконує спеціаліст косметологічної клініки. Однак, вони доповнюють їх і посилюють ефект, крім того, забезпечують якісну щоденну турботу в проміжках між відвідуваннями дерматокосметолога.
Процедури косметологічного догляду проводять самостійно або у складі програм лікування шкіри.
Програми догляду за шкірою допомагають інтенсивно омолодити шкіру, збагатити її необхідними вітамінами і мінералами.
Крім того, вони включають такі процедури з яких починається систематичний догляд за шкірою обличчя і тіла: очищення, тонізація, фонофорез, масаж, пілінг, різні маски і багато іншого.
Програми для догляду за шкірою №1 у Києві
Підбір індивідуальних програм для догляду за шкірою
Краса – це чудовий дар природи, який необхідно ретельно берегти та регулярно підтримувати. Зберегти здоров'я шкіри допоможе щоденне м'яке очищення, зволоження, тонізування та харчування косметичними засобами.
Однак вибір «правильної» косметики — серйозне завдання, впоратися з яким допоможуть лише спеціальні знання та багаторічний досвід. Такі навички мають професійні косметологи. Індивідуальний підбір доглядової косметики в Уфі проводять спеціалісти клініки ПроМедицина.
Чому необхідний догляд за шкірою?
День у день наша шкіра виконує безліч поставлених перед нею завдань і захищає організм від несприятливого впливу зсередини та ззовні. Сонце, холод, пил, збої в роботі органів та систем призводять до виникнення естетичних дефектів та дерматологічних проблем. Якщо вчасно не подбати про коректне очищення та догляд, то в дзеркалі ви швидко побачите свої прорахунки та промахи:
- ознаки передчасного чи вікового в'янення;
- симптоми фотостаріння;
- мімічні зморшки;
- набряки та синюшність під очима;
- лущення або надмірну сальність покривів;
- розширені пори;
- вугри, комедони, міліуми;
- пігментні плями, ластовиння;
- алергічні реакції та ін.
Починати доглядати своє тіло необхідно з 12 — 13 років, коли дівчатка і хлопчики вступають у період статевого дозрівання. Пубертатний період характеризується активними гормональними перебудовами в організмі, які, як правило, не найкраще моментально відбиваються на шкірних покривах (акне, постакне, жирність). Батьки повинні подбати про дитину та підібрати для неї правильні засоби догляду.
Що таке індивідуальний вибір косметики?
Індивідуальний підбір косметичних засобів - це програма домашнього догляду, підібрана особисто для конкретної людини. Правильний щоденний догляд за шкірою дозволяє зберегти молодість, підвищити ефективність салонних процедур, що омолоджують, і зробити догляд комфортним процесом.
Підбір здійснюється відповідно до вихідного стану шкіри та наявних на момент огляду проблем та потреб. Під час консультації лікар пояснить, що необхідно шкірі для збереження здоров'я та краси. Розкаже, що принесе їй користь чи шкоду. Крім того, роз'яснить які засоби та в якій послідовності необхідно застосовувати.
Критерії індивідуального підбору програм по догляду за шкірою
Шкіра людини унікальна: препарати, що ідеально підходять для одного, можуть завдати шкоди іншому. Тому, купуючи косметику, необхідно враховувати низку факторів:
1. Тип шкіри:
- нормальна: м'яка, гладка, без висипів. Поверхня матова, без лущення. Пори візуально не визначаються. Спеціальний догляд не потрібний, оскільки дерма містить оптимальну кількість вологи та жиру. Рекомендований підтримуючий догляд;
- суха, чутлива: тонка, що просвічує, стягнута, мало еластична, матова, зневоднена. Реагує на ультрафіолет, вітер, лужне мило тощо. буд. Пори не візуалізуються. Схильна до раннього старіння та появи зморшок. Вимагає інтенсивного зволоження та живлення;
- жирна: лискуча, з сіруватим відтінком і розширеними порами. Часто спостерігають наявність комедонів та вугрів. Еластична, вікові зміни з'являються пізніше, ніж за інших типів. Використовують антибактеріальні, себорегулюючі, матуючі засоби;
комбінована: лоб, підборіддя, ніс – жирний тип, шкіра на щоках – суха чи нормальна. Необхідний особливий догляд: різні методи за окремими ділянками.
2. Вік:
- 12+: косметика для підлітків зазвичай містить протизапальні компоненти, що дозволяють боротися з вугровими висипами. Рекомендується використовувати гель і пінки для вмивання жирної шкіри, зволожуючий крем із протизапальною та регенеруючою властивістю. Маски для проблемної шкіри;
- 21+: засоби типу шкіри (насичення вологою, захист від ультрафіолету);
- 25+: зволоження, харчування (сироватки, лосьйони, крему, маски з церамідами та амінокислотами, засоби з SPF);
- 35+: косметика з вітамінами та антиоксидантами, відлущують скраби, пілінги, крем для періорбітальної зони, УФ-захист;
- 45+: засоби, що підтягують шкіру та нормалізують лімфоток. Використання відлущувальних та сонцезахисних засобів. Креми, сироватки з антиоксидантами, зволожуючі продукти (з гіалуронатом, гліцерином);
- 55+: склади для чутливої дерми, концентрати для інтенсивного догляду, денний та нічний крем, лосьйон із SPF 50. У цьому віці боремося з глибокими зморшками, зневодненням, пігментними плямами. Необхідні засоби для лімфодренажу та підтяжки. Обов'язкове регулярне відвідування косметолога.
Крім типу шкіри та віку важливе значення має склад препарату: різні компоненти мають певний ефект.
Правила догляду за шкірою обличчя
Використання косметичних засобів для домашнього догляду не може замінити професійні процедури, які виконує спеціаліст косметологічної клініки. Однак, вони доповнюють їх і посилюють ефект, крім того, забезпечують якісну щоденну турботу в проміжках між відвідуваннями дерматокосметолога. Успіх домашнього догляду залежить від дотримання кількох нескладних правил:
- систематичність: позитивний результат від застосування косметики можливий лише за її регулярного щоденного застосування;
- черговість: препарати повинні використовуватися у певній послідовності (наприклад, нічний крем використовують пізніше за сироватки, а не навпаки). Після нанесення одного засобу необхідно почекати деякий час (щоб компоненти могли подіяти), а тільки потім застосовувати інший склад;
- дотримання інструкцій: перед експлуатацією препаратів необхідно вивчити їхню етикетку та суворо дотримуватися рекомендацій виробника (якщо написано, що крем для жирної шкіри, то застосовувати його для іншого типу дерми не можна);
- двічі на день: для досягнення видимого результату, домашній догляд за шкірою необхідно проводити вранці та ввечері.
Етапи догляду за шкірою обличчя в домашніх умовах
Щоденний догляд за шкірою обличчя складається з кількох етапів
Очищення
- вранці: для видалення себуму, що виділився за ніч і ороговілих лусочок;
- ввечері: зняття макіяжу, пилу та бруду, що накопичився за день.
- Для процедури використовують пінки, гелі, молочко.
Тонізація
- Тонік готує шкіру до регулярного догляду, а також виконує інші функції:
- знімає сліди очищувальної пінки;
- видаляє залишки забруднень із пір, стягує їх;
- матує;
- нормалізує ph шкіри;
- зволожує.
Зволоження
За насичення шкіри вологою відповідають денні та нічні креми, що відповідають типу шкіри. Їх наносять масажними лініями легкими рухами (намагаючись не розтягувати шкіру).
Для цього можна використовувати:
- денний крем
- нічний крем
- крем для зони повік
Глибокий догляд: маски, лосьйони, пілінги
Використовують не частіше 1 разів на 7 днів.
Інтенсивний догляд: сироватки
Це концентровані препарати із високим вмістом активного інгредієнта. Наносять на очищену шкіру до живильного крему.